Dymytry představují nový klip, mistryni světa v boxu a chystají REVOLTERa

Skupina DYMYTRY po čtyřech letech vypouští novinku REVOLTER a a vyráží na Dymytry Revolter Tour. Turné vygradují tři mega koncerty nazvané DYMYTRY REVOLTER MONSTRUM SHOW. Hostit je bude Brno, Ostrava a Praha.

Kapela připravila pro nedočkavé rovnou čtyři nové klipy. Dnešním dnem je bude po týdnu zveřejňovat. V prvním klipu „Zůstaň stejná“ hraje mistryně světa v boxu v nejnižší váhové kategorii Fabiana Bytygi alias Andělská pěst!

Největší domácí metalová kapela Dymytry vydává po čtyřech letech novinku s názvem Revolter! Deska vychází 7.října 2019. Novinka bude v prodeji na e-shopu skupiny, na Supraphononline.cz a u všech dobrých prodejců CD.

Kapelník Jiří Urban říká: “Tahle deska představuje to nejlepší co v nás je. Věřím, že s ní ukojíme nejen naše metalu chtivé fanoušky, ale také ty, kteří si oblíbili naší modernější a elektronickou tvář Dymytry.“

Produkce alba se ujal slavný Kristian Kohle Kohlmannslehner, který stojí za deskami světových rockových kapel jako jsou Powerwolf, Aborted, Eskimo Callboy nebo Hamatom. Díky němu snese Revolter porovnání se světovou úrovní jak aranžérsky tak zvukově.

Jiří Urban dodává: „Kohle nás očaroval svými nápady, pozitivní energií a obrovskou profesionalitou. Je to člověk, kterému můžete svěřit svojí kapelu a nemusíte se ničeho bát nebo ho dokonce hlídat, prostě si celé to nahrávání jen užíváte.“

Nové album předznamenává singl a klip Zůstaň stejná. Scénaře i režie filmového ztvárnění se zhostil Zbyněk Raušer. Hlavní role se ujala Andělská pěst vlastním jménem Fabiana Bytygi, mistryně světa organizace WBC.
Zbyněk Raušer upřesňuje: „Píseň Zůstaň stejná jsem si vybral, protože mě baví tato poloha kapely a také proto, že hned na první poslech jsem věděl o čem klip bude. První dojem je pro mě hrozně důležitý“. Přímo ke klipu pak režisér dodává: „Chtěl jsem, aby zápas byl co nejautentičtější a proto jsem do hlavních rolí obsadil mistryni světa v boxu Fabiánu Bytygi a Lenku Kardovou.“

Postupným zveřejňováním zbývajících tří klipů z desky chce kapela fanouškům dát možnost vychutnat si písničky i obrazově a zkrátit čekání na nadcházející společné turné s kapelou Trautenberk.

Skupina k vydání novinky Revolter připravila velkolepé stejnojmenné turné. Podzimní turné Revolter Tour začíná 26. října v hale Výstaviště v Českých Budějovicích.

Během podzimu Dymytry navštíví celkem třináct hal a velkých kulturních domů. Vrcholem turné bude trojice megakoncertů s názvem DYMYTRY REVOLTER MONSTRUM SHOW.
které navazují na tři vyprodané koncerty ze série Monstrum v roce 2018.

Dymytry Revolter Tour
26.10. České Budějovice
1.11. Karlovy Vary
2.11. Plzeň
9.11. Liberec
15.11. Zlín
16.11. Trenčín SK
29.11. Pardubice
30.11. Znojmo
6.12. Havlíčkův Brod
7.12. Bratislava SK

DYMYTRY REVOLTER MONSTRUM SHOW
13.12. Brno
14.12. Ostrava
19.12. Praha – O2 Universum

Zanechte komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna.

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Budeme předpokládat, že s tím souhlasíte. Přijmout Číst více...