ECLIPSE oznamují nové album a premiéru singlu „The Spark“

Švédská hardrocková kapela ECLIPSE oznámila vydání svého nadcházejícího alba „Megalomanium II“, které se uskuteční 20. září 2024. Kromě toho dnes vydali svůj nový singl a videoklip „The Spark“.

ECLIPSE, heavy rocková velmoc ze švédského Stockholmu, dělá
v posledních letech stále větší vlny na evropské a americké rockové scéně.

S počty streamů ve stovkách milionů a turné od Jižní Ameriky po Austrálii a Japonsko jsou tihle kluci silou, se kterou je třeba počítat, což návštěvníci festivalů Wacken, Alcatraz, Summer Breeze, abychom jmenovali alespoň některé, už budou velmi dobře vědět.

Ve svém jádru je Eclipse heavy rocková kapela s masivními háčky a přitažlivostí, která překračuje žánry. Kromě svých četných headline turné Eclipse v průběhu let také předskakovali široké škále kapel, včetně Aerosmith, My Chemical Romance a Def Leppard, abychom jmenovali alespoň některé.

V září vychází nová deska ECLIPSE, Megalomanium II, po které bude bezprostředně následovat headlinové turné po střední Evropě, po kterém budou v průběhu roku následovat další termíny.

Zanechte komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna.

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Budeme předpokládat, že s tím souhlasíte. Přijmout Číst více...