Power metalová EUFORY stoupá s albovou novinkou

Slovenská power metalová formace EUFORY minulý měsíc, představila a oficiálně pokřtila svou albovou novinku!

Eufory je tak zase o krok dál ve své hudební kariéře, kterou už okořenila i koncertním turné k očekávané novince, kdy společně s kapelami SCREAM MAKER (PL) a POWER 5 (CZ) živě představovala nový materiál v podobě alba ‚Higher And Higher‘.

Nesmírně ambiciózní kapela EUFORY, kterou v roce 2010 založila její bubenice Miriama “Mima” Hodoňová s původní myšlenkou prezentovat se jako revival Def Leppard, se poměrně brzy vrhla na komponování vlastních skladeb a dnes se řadí mezi nejlepší slovenské power metalové kapely.

Nové album na kterém se nachází devět skladeb, se oproti tomu předchozímu debutovému velmi liší. Skladby jsou kompozičně propracovanější a zpěv už není dominantou pouze zpěváka Ľuba. Sborovými vokály které skladbám dodali jiskru dotáhli album téměř do dokonalosti.

Schopnost psaní písní, technická způsobilost, lyrické myšlenky – všechny tyto věci posunuly kapelu na jinou úroveň která poskytuje největší radost uším posluchačů. Jediná věc, která zůstala nedotčena, je nutkání znovu stisknout tlačítko „Play“ po přehrání alba.

Ti kteří mají rádi heavy metal, po této kapele určitě rádi sáhnou! Album které vychází pod americkým vydavatelstvím Sliptrick Records (pod jeho evropskou pobočkou) a k posluchačům by se mělo dostat v rámci celého kontinentu Evropa 29. května 2018, nikoho rozhodně nudit nebude.

Sestava kapely:
Luboš Senko – Vokály | Števo Hodoň – kytara | Peter Drábik – kytara | Miriama „Mima“ Hodoňová (zakladatelka kapely) – bicí | Adrian Benca – Basová kytara

Seznam skladeb:
1.Dragon Hearts
2.Louder
3.Karmic Eyes
4.What a Shame! video
5. On a Pyre
6. Dancing Star
7. Soldier from Beyond
8. I Want Out
9 .One More Fucking Time

Fanoušci se na kapelu a její nové songy, mohou těšit na letních festivalech kam zbrusu nové album Higher And Higher přivezou. V Čechách to v brzké době bude rock-metalový charitativní festival NADĚJEfest který se uskuteční 16. 6. 2018 v atraktivním prostředí rekreačního areálu Dolce v Trutnově.

Své první dojmy si můžete udělat i z nového lyric videa ke skladbě „What a Shame“ která se na novém albu „Higher and Higher“ nachází.

Zanechte komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna.

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Budeme předpokládat, že s tím souhlasíte. Přijmout Číst více...