Švédové EVERGREY potvrzují svoji účast na METALFESTU 2021!

Na METALFEST Open Air, který se přesunul na nový termín 3. – 6. 6. 2021 a přidává jeden hrací den navíc, dorazí příští rok také známá švédská progressive metalová kapela EVERGREY!

Kapela okolo frontmana a skladatele Toma S. Englunda je již od roku 1993 synonymem technicky a kompozičně vynikajících hudebních kousků. Jejich aktuální album „The Atlantic“ (2019) je považováno za jedno z nejneobvyklejších a nejinovativnějších progresivních metalových aktů vůbec.

Představuje třetí část jejich trilogie „Hymns For The Broken“ o dobrodružstvích života, která odstartovala v roce 2014 jako „Hymns For The Broken“, následovaná úspěšnou druhou částí „The Storm Within“ (2016). Nové album je v plánu začátkem roku 2021!

Máme se na co těšit! Nové album EVERGREY naživo, na METALFESTU v PLZNI (3. – 6. 6. 2021, amfiteátr Lochotín)!

Již zakoupené vstupenky na festival zůstávají v platnosti i na nový termín festivalu!

Festivalové vstupenky jsou nadále v prodeji zde: https://www.mastersofrock.cz/…/konc…/2021-METALFEST-OPEN-AIR a v sítích Ticketportal, Ticketstream, Ticketmaster, Plzeňská Vstupenka, Metaltix a Festicket.

Zanechte komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna.

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Budeme předpokládat, že s tím souhlasíte. Přijmout Číst více...