Exit Eden odhalují singl RUN! ve kterém hostuje Marko Hietala

Na scénu se vrací skupina EXIT EDEN sdružující zpěvačky z evropského metalu která představila nový singl „Run!“ a ohlásila nové album „Femmes Fatales“, jehož vydání je naplánováno na 12. ledna

Symphonic metalová skupina Exit Eden, feat. Clémentine Delauney (Visions Of Atlantis), Anna Brunner (League Of Distortion) a Marina La Torraca (Phantom Elite), (chybí Američanka Amanda Somerville (Avantasia, Epica, Edguy, Trillium), která před několika dny oznámila svůj odchod z projektu. Aby se mohla více věnovat mateřským povinnostem, je matkou dvojčat)je zpět, aby uchvátila publikum svým druhým studiovým albem – ilustrujícím sílu a ženskou emancipaci s názvem Femmes Fatales.

Nové dílo Exit Eden obsahuje vlastní originální skladby i coververze mezinárodních hitů a odkazuje na „femme fatale“ jako na symbol žen, které s autonomií, inteligencí a nezávislostí přebírají kontrolu nad svými vlastními příběhy a přinášejí do světa čistou ženskou energii.

S debutem Rhapsodies in Black (2017), který se v německé albové hitparádě umístil na 15. místě, a miliony zhlédnutí jejich předchozích oficiálních videoklipů představuje trio nový singl „Run!“, v němž magicky hostuje nedostižný zpěvák Marko Hietala (ex-Nightwish).

Originální skladba „Run!“, kterou napsali Anna Brunner a Hannes Braun (Kissin‘ Dynamite), ukazuje další úžasnou tvář alba tím, že přináší folkovou atmosféru spolu s vynikajícím vystoupením Hietaly, který skladbu zdobí svým charakteristickým hlasem. Strhující píseň přichází s kvalitním oficiálním videoklipem, který posluchače láká do fascinujícího světa EXIT EDEN.

Exit Eden uvedli: „Jsme zpět a jsme velmi nadšeni, že můžeme znovu představit EXIT EDEN, počínaje singlem ‚Run!‘. – naší vůbec první původní písní. Podílel se na ní legendární Marko Hietala (ex-Nightwish) a my nemůžeme být více poctěni! Je to jen jeden z mnoha aspektů našeho nového alba ‚Femmes Fatales‘ a my se nemůžeme dočkat, až se s vámi o všechny podělíme.

Podívejte se na fascinující oficiální video k písni „Run!“ ZDE:

Když se Clémentine Delauney, Anna Brunner, Marina La Torraca a Amanda Somerville spojily, aby vytvořily EXIT EDEN, což završily vydáním svého prvního alba „Rhapsodies in Black“ v létě 2017, bylo okamžitě jasné, že toto spojení bude silné a magické zároveň! Tyto čtyři vynikající a nezávislé zpěvačky dokázaly, že symfonická tíha může jít ruku v ruce s popovou hudbou – oblékly známé klasiky do dosud neslyšeného zvukového hávu a evokovaly víc než jen album coververzí!

Nové album EXIT EDEN, které nyní vystupuje jako trio, se vydává po stopách svého předchůdce, neboť obsahuje šest coververzí slavných mezigeneračních superhitů, ale tentokrát se blýskne i šesti původními skladbami. Až na jednu výjimku („Dying in my Dreams“, jejímž spoluautorem je Marina La Torraca) zbývajících pět původních skladeb přivedli k životu Anna Brunner a Hannes Braun (Kissin‘ Dynamite), který je zodpovědný i za nahrávání, produkci a mix, zatímco album masteroval Jacob Hansen (Delain, Amaranthe, Volbeat, Destruction a mnoho dalších).

Zanechte komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna.

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Budeme předpokládat, že s tím souhlasíte. Přijmout Číst více...