Festival Rock of Sadská po sedmé a nabroušený jako břitva!

Festivalová sezona se pomalu ale jistě blíží!  Všem příznivcům rock metalové hudby a parádní zábavy 19. a 21. srpna 2022, otevře svou bránu také festival ROCK OF SADSKÁ kterého je magazín ROCKLIST mediálním spolupořadatelem. K poslechu bude nejen klasický rock and heavy ale i death a blackmetal.

Na ty, co na ROS nezanevřeli a nenechají si letošní dva roky po sobě odložený (původně 14-15.08.2020, 20-21.08.2021) letní festival ujít, čeká na jednom místě žánrově namixovaný program nabroušený jako břitva.

Pořadatelé na jeho sedmém pokračování zapracovali a oproti předchozím letům, z výhně rock metalové pece vzešla programová hrouda těžkého kovu slibující strhující hudební smršť ve které si každý si najde to své.

Open air se bude konat opět na dvou velkých pódiích na kterých návštěvníkům naservíruje žánrově bohatou přehlídku téměř pětadvacítka kapel, opět nebudou chybět jak špičky domácí hudební scény, tak i speciální hosté ze zahraničí.

Na své si přijdou příznivci kapel v současné době kralujících na české rock metalové scéně které plní nejen festivalové areály po celé republice a v minulosti ne jednou zaplnili ten u přírodního jezera v Sadské ale i přívrženci vysokého tempa, nepředvídatelných změn ve struktuře, a extrémně rychlými a komplikovanými kytarami či zkreslených a chraplavý vokálů.

Za vše hovoří účast Black – metalového švédského komanda MARDUK nebo jedné z neuznávanějších polských deathmetalových kapel DECAPITATED které na zaběhnutých tuzemských festivalech běžně slyšet nejsou. Tento extra metalový materiál, by si neměl nikdo nenechat ujít!

Zklamání možná dolehlo na ty, kteří se těšili na před dvěma roky oznámenou slovenskou skupinu Tublatanka, bohužel během dvouleté covidové pauzy došlo mezi pořadatelem a kapelou ke komunikačnímu šumu a Tublatanka si přesto, že s ní pořadatelé na sedmém ročníku počítali, domluvila hraní na jiné letní akci. Tento nečekaný výpadek z line-upu byl ale pohotově nahrazen více než adekvátní skupinou TRAKTOR.

V Sadské doprovodné akce, atrakce pro děti a mládež, workshopy a jiné aktivity nehledejte nato se tady nehraje ale dva dny skvělé muziky, jídla a vychlazeného piva o které se kompletně postará plzeňský pivovar s dvaceti pípami a hlavně skvělou atmosféru sdílenou s přáteli a stanováním u přírodního jezera rozhodně ano!

Další kapely na které se můžete těšit…

OST+FRONT, CITRON+TANJA, DOGA, DEBUSTROL, TÖRR,  ROOT, ALKEHOL, FLESHLESS, #ČERNÁ, ROXOR, IRAS, TRAKTOR, WELICORUSS, LIMETALL, COCOTE MINUTE,  WALDA GANG, ALEŠ BRICHTA PROJEKT, BOOTERS, THORTHARRY, ELYSIUM, DILATED

Vstupenky na jednotlivé dny pátek/sobota budou k zakoupení na místě, jejich cena není zatím určena ale vzhledem k současné ekonomické situaci kdy ceny za všechno šplhají raketově a neúnosně nahoru, se bude cena vstupného navyšovat proto by jste měli využít předprodeje vstupenek na celý festival Rock of Sadská za 990,- který poběží do konce března. Pospěšte si!!!

PŘEDPRODEJ V SÍTI

 

 

FACEBOOK
ROCK-OF-SADSKA.CZ

Zanechte komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna.

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Budeme předpokládat, že s tím souhlasíte. Přijmout Číst více...