Bigbítová tancovačka Živanický rockový masopust po šesté

Léto teprve začalo ale vůbec není od věci, zaznamenat si do kalendářů datum ŽIVANICKÉHO ROCKOVÉHO MASOPUSTU

Organizátor Pavel Šurkala, tradičně se držící osvědčených jmen, na konec prázdnin pro všechny, kdo mají v oblibě rock, přichystal v pořadí již 6. ročník Živanického rockového masopustu který není pouhou bigbítovou akcí ale i vrácenkou do mládí jedné generace. Na jednom pódiu se sejde pětice kapel, jejíž někteří členové byli u zrodu českého bigbítu.

Stejně jako předchozí ročník, se i ten letošní, uskuteční na vyhlášeném krytém letním parketu v Újezdu u Přelouče který nabízí kvalitní zázemí a na kterém se každoročně v průběhu léta koná řada skvělých koncertů. Živanický masopust tady bude letošní tečkou za ve velmi programově nabitou sezonou.

Živanický rockový masopust zahájí ikona nejpovolanější a to Dan Horyna se svou kapelou Merlin. Již po několikáté se můžete těšit se na jednu z nejoblíbenějších zábavových kapel osmdesátých let, plzeňskou stálici Odyssea která brázdí pódia už od roku 1979. Pravý, nefalšovaný a poctivý český bigbít se svými nejznámějšími peckami, opět přiveze legenda vystupující od počátku osmdesátých let, Vítkovo kvarteto v čele s Jirkou Růžkem.

Ani v letošním ročníku nebude chybět legendární partička která více jak padesát let, brázdí podia a natáčí desky, těšit se můžete na Benefit do které se vrátil Vláďa „Gumáček“ Koudelka. Songy z nejnovějšího alba ale i prověřené starší kousky naservíruje všem bigbíťákům kteří na parket do Újezdu dorazí, rock metalová formace Alžběta z Nového Bydžova.

KAPELY BUDOU HRÁT V POŘADÍ: 

1.Merlin a Dan Horyna
2.Benefit
3.Odyssea (2hodiny)
4.Alžběta
5.Vítkovo Kvarteto

Datum konání: 03.9.2022 od 16 hod
Místo konání: Letní parket Újezd u Přelouče
Vstupné: pouze na místě: 400,- Kč

Zanechte komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna.

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Budeme předpokládat, že s tím souhlasíte. Přijmout Číst více...