Metalové festivaly Metalfest a Masters of Rock se přesouvají !

Po té co ministr zdravotnictví Vojtěch po úterním jednání vlády prohlásil že hudební festivaly v létě nebudou, tak jejich organizátoři začali přistupovat k záložním scénářům

Výjimkou není ani agentura Pragokoncert která pořádá v poslední době hodně diskutované festivaly Metalfest v Plzni a Master of Rock ve Vizovicích. K tomu, zda se tyto svátky metalu uskuteční se vyjádřil ředitel agentury, Jiří Daron.

Šéf agentury na rádiu Rock Max dnes sdělil, že po úterním zasedání vlády a zveřejnění nejbližších postupů v boji s pandemií v České republice, Metalfest v Plzni a jeho 11. ročník v původním termínu neproběhne a s největší pravděpodobností se letos neuskuteční vůbec. Naděje ale umírá poslední!

Pragokoncert zatím stále ještě zvažuje zda 11.ročník Metalfestu přesunout na září jako to udělali někteří pořadatelé jiných festivalů, ale podle slov ředitele Darona, půjde agentura spíš cestou jistoty a přeloží festival na příští rok. Pozitivní zprávou je, že pokud k přeložení dojde, tak linup bude zachován. Konečný verdikt ze strany Pragokoncertu bude znám na konci dubna.

Co se týče festivalu Master of Rock tak i zde není situace růžová, přesto že zatím není žádné oficiální stanovisko vlády pro akce červenec, srpen tak vzhledem k mezinárodnímu rozsahu MOR a to nejen po stránce kapel ale i návštěvníků kteří na MOR míří skoro ze 40 zemí světa, tak se Jiří Daron domnívá že tento festival v původním termínu nebude moci proběhnout.

Přesto všechno se ale čeká se na rozhodnutí vlády a pokud nebude do 15. května od vlády jasné vyjádření, tak se přistoupí k záložnímu plánu stejně jako v případě Metalfestu a MOR bude přesunut na červenec příštího roku.

Co se týká vstupného na oba festivaly, tak to se vracet nebude a vstupenky zůstanou v platnosti pro nové termín.

Zanechte komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna.

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Budeme předpokládat, že s tím souhlasíte. Přijmout Číst více...