Five Finger Death Punch zveřejnili lyric video k „AfterLife“

Five Finger Death Punch zveřejnili oficiální lyric video k „AfterLife“, titulní skladbě nadcházejícího studiového alba

Multiplatinová hardrocková velmoc Five Finger Death Punch vydala „AfterLife“, titulní skladbu z jejich připravovaného nového studiového alba. Producentské práce u deváté a pravděpodobně nejrozmanitější nahrávky kapely řídil dlouholetý spolupracovník kapely Kevin Churko (Ozzy Osbourne, Papa Roach, Skillet).

„AfterLife“ bude prvním albem FIVE FINGER DEATH PUNCH s nejnovějším přírůstkem, renomovaným britským virtuosem Andym Jamesem, který v roce 2020 nahradil Jasona Hooka. James byl dříve uveden na „Broken World“, skladbě, která byla zařazena do druhého dílu z kolekce největších hitů FIVE FINGER DEATH PUNCH, „A Decade Of Destruction – Volume 2“ , která vyšla na podzim roku 2020.

Five Finger Death Punch vystoupí 22. června 2022 společně s MetallicaRed Fang, Steel Panther, S8NT ELEKTRIC a dalšími na již třetím ročníku jednodenního festivalu Prague Rocks na letišti v Letňanech. Tato jedinečná akce ve střední a východní Evropě, na které v minulosti vystoupili například Kiss, ZZ Top nebo zpěvák Ozzy Osbourne přivítá návštěvníky v létě 2022 pořádnou dávkou metalu a rocku.

„AfterLife“ je nyní k dispozici pro streamování a stahování napříč platformami zde . Podívejte se na oficiální lyric video níže.

Zanechte komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna.

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Budeme předpokládat, že s tím souhlasíte. Přijmout Číst více...