Five Finger Death Punch míří spolu s Megadeth do Prahy

Američané FIVE FINGER DEATH PUNCH oznámili své dosud největší koncertní turné. V roce 2020 s ním navštíví čtrnáct evropských států. Už nejbližší zimu se tato poměrně mladá, ale zato velmi úspěšná formace spojí s legendou thrash metalu, kapelou MEGADETH.

Obě kapely mají na kontě již desítky singlů bodujících v nejrůznějších žebříčcích, fanoušků po celém světě a především jsou pověstné svými živými vystoupeními. Tentokrát je máte možnost vidět spolu na jednom pódiu. Navíc tyto dvě kapely na celém turné doprovodí speciální host BAD WOLVES, kteří jsou označováni za globální rockovou senzaci roku 2018. Za rok a půl stihla tato kapela obsadit první příčky hitparád hned třemi hity a už letos vydá své druhé album.

„Line-up je opravdu velkolepý,“ říká kytarista 5FDP Zoltan Bathory. „Bad Wolves jsou senzací posledních let a publikum dokážou pořádně rozpálit. Megadeth představovat netřeba. Jsou to absolutně legendy. Přínos Davea Mustainea tomuto žánru je prostě nesporný. Považuji ho za jednoho ze zakládajících otců nejen thrash metalu, ale obecně heavy metalu, protože jeho riffy a hra na kytaru ovlivnily každého, kdo se ocitl v akčním rádiusu Magadeth … A to je opravdu velký rádius. „

Dave Mustaine dodává: „Těšíme se a vy budete mít problém, pokud nás začátkem roku 2020 neuvidíte s Five Finger Death Punch. Nechcete si to nechat ujít. Brzy se vidíme. „

Megadeth mají na kontě úctyhodných patnáct studiových alb a 5FDP usilovně pracují na svém osmém. Bad Wolves slibují svoji dvojku přinejmenším stejně kvalitní jako debut. Silný line-up a setlistu jistě také nebudou fádní. Jak řekl Dave, nechcete si to nechat ujít. A které místo je na strávení Valentýna vhodnější než Praha? A proč si toho 14. února neodskočiť po večeři do Tipsport Arény na skvělý koncert? Lístky jsou již v prodeji, tak to Nepropásněte.

Datum: 14. února 2020
Místo: TIPSPORT ARENA Praha 7-Holešovice
Vstupenky v prodeji v sítích Ticketmaster a Ticketportal 
Ceny vstupenek: 1390 – 1690 Kč

REKLAMA

Zanechte komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna.

X