GATE Crasher a Jaroslav Albert Kronek chystají velkolepou dvojitou oslavu

Velkolepá dvojitá oslava rockové muziky v Brně!!! Křest nové desky rockerů GATE CRASHER a oslava 65. narozenin JAROSLAVA ALBERTA KRONKA!!! Na tohle všechno se můžete těšit na velmi speciálním večeru v pátek 18. října 2019 v brněnském SONU!!!

Domácí rocková parta GATE CRASHER pokřtí již pátou desku, která ponese název “Mrazení”. Ondra, Wofik, Macek a Filipák si pro vás na tento výjimečný večer připravili speciální show a úplně nový program! GATE Crasher jsou stále známějším jménem na česko-slovenské scéně.

Pravidelně vystupují na největších letních festivalech, vyrážejí na turné s předními českými interprety a hostují zahraničním hvězdám (Aerosmith, Ozzy Osbourne, Korn, Iron Maiden..).

Matador brněnské rockové muziky JAROSLAV ALBERT KRONEK, bývalý frontman kapely KERN, v rámci večera oslaví 65. narozeniny opět v rockovém podání s jeho novým projektem HRUBIN v sestavě J.A.Kronek, Libor Machata, Vít Franěk, Michal Kugler (všichni ex KERN), a na kytaru nováček Ondra Malina. Zazní hity Kern i nové skladby tohoto projektu legendárních muzikantů.

Speciální večer si žádá speciální prostory, proto se událost uskuteční v luxusním hudebním klubu SONO, který je vyhlášený nejen kvůli nejlepšímu zvuku v Brně!

Jako speciální host vystoupí Hanka & Veronique trio.

Oficiální web: http://gatecrasher.cz/
Facebook: https://www.facebook.com/GateCrasherBand
https://www.facebook.com/jaroslav.kronek

Zanechte komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna.

X