GATE Crasher nadělili fanouškům výběrovou desku

Rockeři GATE Crasher oslavili deset let od vydání prvního alba. K tomuto výročí fanouškům nadělují výběrovou desku mapující to nejlepší ze čtyř doposud vydaných desek, která symbolicky nese název 10 LET.

Rocková smršť GATE Crasher je stále známějším jméném na české scéně. Za dobu svého působení vystupovala na největších letních festivalech, hrála se zahraničními hvězdami (Aerosmith, Ozzy Osbourne, Korn, Iron Maiden..) a v současné době je, kromě vlastních turné, pravidelným účastníkem celé řady hudebních akcí, často na pozici headlinera.

Album 10 LET mapuje to nejlepší ze čtyř doposud vydaných řadových desek. Najdete na ní celkem 14 vybraných skladeb z alb #nevynechas (2016), bitterfly (2012), recycled (2009), Chocolate rabbit (2006) a navíc úvodní zbrusu nový singl “Desetkrát”.

“Deset let je v životě kapely celkem dlouhá doba. Některý kapely tak dlouho vůbec nevydrží, pro jiný je to jen startovací pozice do další desítky. Ostatně výjimkou nejsou party, který to táhnou 30 nebo víc let. S GATE Crasher jsme samozřejmě rádi, že tohle výročí můžeme slavit a dál makat a proto nám přišlo fajn to období nějak zrekapitulovat a naservírovat fanouškům výběr toho nejlepšího z dosavadních čtyř desek, který jsme vydali. K tomu jsme doplnili tématickou novinku “Desetkrát” a bylo upečeno. Navíc, vydat výběrovku by chtěl přece každý!:-D” komentuje vznik výběrové desky frontman Ondra Novák.

Album vychází v luxusním 6ti stránkovém digipacku.

 

Zanechte komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna.

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Budeme předpokládat, že s tím souhlasíte. Přijmout Číst více...