Severočeský Fryyfest připravil náhradu v podobě HakelFestu 2020

Poté, co organizátoři severočeského festivalu Fryyfest museli stejně jako mnoho jiných, přesunout kompletním program svého festivalu na příští rok, připravili náhradu v podobě festivalové akce HakelFest 2020.

Pořadatelé nelenili a díky postupnému uvolňování nabídnou fanouškům alespoň menší náhradu. V sobotu 19. 9. 2020 od 14.00 hod v areálu firmy Hakel v Hradci Králové představí šest kapel rock metalového ražení.

Na pódiu MIRO ŠMAJDA se svojí skupinou TERRAPIE (frontman skupiny Walda Gang). Hity australských AC/DC vám naservíruje nejsvěžejší, kritiky uznávaná tribute kapela AC/CZ. Svůj crossover metal vám nadělí formace RAIN. Nesmrtelné hity předčasně zesnulého zpěváka Jiřího Schelingera, si vychutnáte v podání jeho bratra MILANA SCHELINGERA.  

Tvorbu postavenou na klasických hardrockových kořenech představí poměrně mladá kapela HAKELBAND a songy takových legend, jako jsou Black Sabbath, Gotthard, Iron Maiden, Judas Priest, a mnoha dalších vás zasytí místní, multirevivalová rock/metalová partička VENDETTA.

Kapacita areálu, respektive počet osob bude omezen, proto pořadatelé v těchto dnech spustili předprodej vstupenek na  www.ticketmaster.cz.

Výtěžek z HakelFestu pak půjde na samotný Fryyfest, takže jeho návštěvou podpoříte hned dvě akce.

Zanechte komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna.

X