HÄMATOM chystá pro festival Rock of Sadská show po rammsteinovsku!

Německá metalová kapela HÄMATOM, chystá pro festival Rock of Sadská extrémní pyro-teatrálnost. Přiveze kamion světelných pyrotechnických efektů!

Za kardinálními body Hämatomu se skrývají těžké časy. V loňském roce zažili nejemotivnější nezdar na celé své společné cestě. Nečekaná smrt baskytaristy WESTa otřásla kapelou, fanoušky, příbuznými, přáteli i médii. V hlubokém smutku nebylo chvíli jasné, jak bude kapela pokračovat – ale pokračuje.

A i když je v tom cítit melancholie tak HÄMATOM letos oslavuje své 20. výročí a oslaví ho i na rock metalovém festivalu ROCK OF SADSKÁ. S novým členem kapely kytaristkou Annika Jaschke, novou scénografií, novými kostýmy a především světelnými pyrotechnickými efekty, kterých jak prozradili pořadatelé, přiveze do Sadské jeden celý kamion, tak že taková malá rammsteinovská show.

Vzhledem tomu, že festival Rock of Sadská začíná přesně na rok a den, tedy 16. srpna, kdy bylo veřejnosti oznámeno Westovo úmrtí, tak oslava dvacátého výročí Hämatomu na Sadské, bude zároveň hezkou vzpomínkou.

Kromě kapely HÄMATOM se na 9. ročníku můžete těšit na:

MADBALL / BUTCHER BABIES / 9MM / F.O.B. / METALINDA / VISACÍ ZÁMEK / DOGA / SEVEN / KOMUNÁL / X-CORE / GATE CRASHER / LORETA / ABRAXAS DONOR / HLAHOL / INGOTT / HEJTMAN / VANAHEIM / ARAWN

Vytuněné občerstvení!

Na letošním ročníku na vás bude čekat moderní i nemoderní gastronomie ve stylu Street food. Mix chutí světových kuchyní například Srílanská ale samozřejmě i česká (pečená masa, žebra, kolena, hamburgery, hoddogy, gyrosy, nudle, guláše, langoše, klobásy, tortilly a další).

K dobrému jídlu samozřejmě patří i dobré víno či pivo, na čepu bude Pilsner Urquell, Gambrinus Excelent 11, Birel klasik i ochuceny. Moderní český Ležák z Prazdroje s ovocnými tóny Proud a další. K sladkému zase jen ta nejlepší výběrová káva.

Na to všechno se můžete těšit v pátek a sobotu 16. – 17.8. 2024 u přírodního jezera v Sadské. Vstupenky v předprodeji zde: Rock of Sadská – Vstupenky | Ticketstream

Zanechte komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna.

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Budeme předpokládat, že s tím souhlasíte. Přijmout Číst více...