Rock of Sadská 2018 nabíjí! Připravuje se rocková smršť!

Každý rok se pořadatelé při výběru vystupujících na pátém ročníku festivalu Rock of Sadská snaží pečlivě vyvážit mix osvědčených jmen a překvapení. Jinak tomu není ani nyní.

Po prvních oznámených kapelách, německých OST+FRONT, kapele TURBO a brazilské dark/gothic metalové SEMBLANT, zařadili pořadatelé na line-up další potvrzené kapely zvučných jmen.

Mezi hlavní headlinery bude letos  patřit v hvězdné sestavě KREYSON. Hřebem festivalu se určitě stane  populární rocková pětice TRAKTOR nebo hardrocková kapela DOGA která příští rok oslaví třicet let své existence. Příznivce tvrdšího žánru bez pochyb nadchne LOCOMOTIVE mísící prvky death metalu, thrashe a hard core nebo thrash metalová kapela DEBUSTROL. Vrátí se maskovaní DYMYTRY, zavítají liberečtí HARLEJ, kapela KRUCIPUSK. Stejně jako v loňském roce přijede pražská partička BOOTERS.

Na své si přijdou fanoušci brněnského mága Jiřího „BIG BOSSE“ Waltra, frontmana a srdce kultovních Root. Do přírodního prostředí Jezera Sadská, zamíří brněnský TITANIC a tradičně nebudou chybět ani kapely z místního regionu, ROXOR KOMUNÁL.

Další jména budou postupně oznámena…

Pátý ročník dvoudenního hudebního festivalu Rock of Sadská který si zakládá na přátelské a rodinné atmosféře a slibuje skvělou podívanou i poslech, se bude konat 17.8.-18.8.2018.

Vstupenky na celý festival za 640 Kč , zakoupíte na
Ticketstream

Zanechte komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna.

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Budeme předpokládat, že s tím souhlasíte. Přijmout Číst více...