Hammerfall zveřejnili nové video, duet s Noorou Louhimo z Battle Beast!

Evropské turné Švédů HAMMERFALL a speciálních hostů BATTLE BEAST a SERIOUS BLACK startuje již 30. ledna a v České republice, konkrétně v PRAZE, Fóru Karlín se objeví ve čtvrtek 13. února!

Nový singl Švédů HAMMERFALL „Second To One“ nyní dostává i svou video podobu! Jde o exkluzivní duet, ke kterému si zpěvák HAMMERFALL přizval zpěvačku z BATTLE BEAST Nooru Louhimo a společně vytvořili zbrusu novou verzi této krásné energické balady.

Původní skladba je součástí alba „Dominion“ (2019). Tento zamilovaný duet zcela jistě ozvláštní nadcházející „World Dominion Tour“. Celá píseň je velmi harmonická, proplétají se v ní krásné melodie a velmi silné vokály, které vypráví emotivní příběh o důvěře a instinktivním následování volání vlastního srdce.

Joacim Cans k tomuto duetu říká: „Už během psaní jsem měl pocit, že tato píseň bude skvělá jako duet, jakýsi moderní Ozzy & Lita Ford. Už dlouho jsem sledoval BATTLE BEAST a Noora Louhimo mě doslova nadchla svými hlasovými schopnostmi a svou osobitostí na pódiu. Věděl jsem, že naše hlasy budou dohromady perfektní. Zvedl jsem telefon a zavolal Nooru, která řekla: „Hell Yeah“. Noora není jen extrémně talentovaná zpěvačka, je to také fantastická lidská bytost, a to vše krásně ukazuje naše nové video“.

Noora dodává: „Když mě Joacim kontaktoval s nabídkou spolupráce na tomto duetu, moje první myšlenka byla „jaká čest!“. A přesto, že jsem se do té doby s Joacimem ani se zbytkem kapely HAMMERFALL ještě nikdy nesetkala osobně, pracovat s nimi pro mě bylo velmi přirozené a snadné. Jsem nadšená, že jsem se toho mohla zúčastnit a velice těším se na turné s nimi“.

Co dodat? Bude to opravdu mega koncert se vším všudy, tak si ho nenechte ujít! HAMMERFALL, BATTLE BEAST a SERIOUS BLACK v PRAZE, Fóru Karlín, 13. února!

Zanechte komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna.

X