Harlej a Komunál společně zakončili koncertní sezónu vánoční merendou

První svátek vánoční si na své přišel téměř zaplněný Kulturní dům v Králíkách u Nového Bydžova. Skupina Harlej tady zakončila své podzimní turné a zároveň poslední letošní koncert a to společně se spřátelenou skupinou Komunál která Harlej na turné doprovázela.

Sváteční večer, byl v obležení fanynek zahájen společnou autogramiádou obou zúčastněných kapel, poté následovala show kterou jako první zahájila skupina KOMUNÁL Při skvělé náladě a výborné atmosféře kterou návštěvníci koncertu vytvořili za vydatného povzbuzování kapely, zazníval jeden hit za druhým a všichni se s nadšením hned od začátku skvěle bavili.

Skupina Komunál chystá příští rok velký koncert v pražské Lucerně kde se bude křtít chystané album Cosa Nostra (Naše věc) které by mělo vyjít v měsíci Březnu. Na tento velkolepý koncert rovněž plně naváže jarní turné, které bude mít za cíl fanouškům novou desku představit. Fanoušci se tady mohou těšit na i na několik zajímavých hostů a z koncertu bude také pořízen záznam pro druhé DVD kapely. Největší koncert kapely Komunál proběhne ve Velkém sálu Lucerny v neděli 22. března 2020.

Po Komunálu následovalo vystoupení skupiny HARLEJ a i jejich playlist doslova přetékal oblíbenými skladbami které do návštěvníků bušil z nadupaných beden. Co skladba, to pecka, která nenechala v klidu nikoho v zaplněném kulturáku. Nechyběl ani nový singl „Nejsem zklamanej“. Necelá dvoutisícovka hostů dokázala v Králíkách u Nového Bydžova navodit jedinečnou atmosféru, která je na koncertech Harleje  typická. 

Stejně jako Komunál, chystá HARLEJ nové album jehož vydání je naplánováno na přelom února a března příštího roku a aby toho nebylo málo příští rok oslaví své 25. výročí a to ve velkém stylu. Partička založená v roce 1995 která má na svém kontě více než desítku řadových alb, nespočet klipů a stovky koncertů napříč celou Českou republikou, chystá 18. dubna 2020 ve pražském Forum Karlín, velkolepý výroční koncert kterému bude předcházet halové turné.

Tradiční vánoční merenda s Harlejem a Komunálem v Králíkách u Nového Bydžova byl jeden velký vydařený mejdan a  velmi seriozní zakončení koncertní sezony 2019.

Zanechte komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna.

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Budeme předpokládat, že s tím souhlasíte. Přijmout Číst více...