Komunál zapálil oheň v Chlumci nad Cidlinou, za bicí usedli synové

V sokolovně v Chlumci nad Cidlinou se v sobotu 16. února uskutečnil koncert hudební kapely Komunál nesoucí název „Zapalte ohně ať shoří to zlé“. Novou sezonu přišly s muzikanty zahájit stovky příznivců s nezaměnitelnými emblémy této partičky kteří se před sokolovnou začali hojně houfovat již před devatenáctou hodinou.

Jako host v rámci večerního programu, vystoupili brněnští rockeři GATE Crasher kteří mě velmi nadchli. Doposud jsem znal tuto formaci pouze z cédéčka nebo videoklipu. Z Gaťáků doslova sršela radost z hraní, takže mne jejich vystoupení bavilo a myslím že spokojeni byli i všichni přítomní. Na jaře představí novou desku o které vás bude ROCKLIST informovat.

No a pak už přišel na řadu Komunál který netřeba představovat, ten zde zahájil 27. sezonu své historie a to přesně na těch prknech, na kterých  před více než čtvrt stoletím začínal. Vše odstartoval video projekce z průběhu natáčení videoklipu Zapalte nás a pak už následoval průřez celou tvorbou Komunálu.

Nástup zpěváka Luboše Suchánka v kápi tak jak byli doposud všichni fanoušci zvyklí se tentokrát nekonal, mikrofonu se chopil v nové image a takto začal do davu chrlit pecky z celé diskografie kapely.. od Propasti až po 25 ran bičemV druhé polovině večera, přišlo zpestření o které se postarali syn Luboše Suchánka a syn Davida Hlaváčka kteří předvedli své bubenické umění.

Závěrem nemohla chybět ani nejnovější pecka ZAPALTE NÁS kterou kapela věnovala zesnulému Láďovi Šfránkovi. Bylo fajn pozorovat Komunál připravený na novou sezonu a jsem rád, že jsem byl u toho. V sokolovně v Chlumci nad Cidlinou to opravdu žilo!

Více fotografií najdete na našich FACEBOOKových stránkách

Zanechte komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna.

X