Harlej zahnal v Újezdu u Přelouče déšť a podmanil si letní parket

Ani vrtochy víkendového počasí neodradily fanoušky od vystoupení skupiny HARLEJ která se přijela postarat o skvělou atmosféru na letní parket do Újezdu u Přelouče

V sobotu večer ožil letní parket v Újezdu u Přelouče pořádně vydařenou akcí! Zavítala tam totiž rocková skupina HARLEJ která po dlouhé, korona-virové pauze vyrazila mezi své fanoušky napříč českými okresy, tentokrát na samém severozápadě okresu Pardubice.

Zatím co na mnoha místech byly díky nepřízni počasí některé akce zrušeny tak do známého areálu letního parketu v Újezdu u Přelouče, proudily skupiny natěšených fanoušků ostošest. Před příjezdem skupiny Harlej jako zázrakem déšť který zaplavil přilehlé fotbalové hřiště ustal a vystřídala ho skvělá zábava.

Ještě než legendární Harlej převzal otěže, předskočila mlaďoučká partička z Chlumce nad Cidlinou NATŘIJE a přítomné rozehřála na správnou teplotu. Krátce před desátou už se taneční parket zcela naplnil a večer patřil Harleji který své publikum po virovém spánku vůbec nešetřil, a zcela si ho podmanil.

Od samého začátku parta kolem Tondy Rauera sypala do fanoušků své rockové střelivo s pořádnou dávkou energie a kromě známých pecek dostávala fanoušky do varu hity z nového alba vydaného v letošním roce Smutku dávám sbohem. Bylo znát že pecky jako Nejsem zklamanej, Tráva, Smutku dávám sbohem a další mají fanoušci ve velké oblibě.

Areálem který v průběhu léta nabídne ještě mnoho kapel zvučných jmen se vznášela vůně klobás a bramboráků a skvělá atmosféra letního rockového večírku který trval až do pozdních hodin.

Putování skupiny HARLEJ napříč republikou pokračuje již příští pátek ve Slavičíně…

Více fotek najdete na našem FACEBOOKové stránce

Zanechte komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna.

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Budeme předpokládat, že s tím souhlasíte. Přijmout Číst více...