Letní Parket Újezd u Přelouče přichystal nabitou hudební sezonu

V pořadí 44 hudební sezónu, zahájí na začátku června vyhlášený Letní parket Újezd u Přelouče který přináší i několik novinek

I pro letošní léto se pořadatelům na zdejším letním parketu v Újezdu podařilo angažovat české rockové stálice, některé z nich zde absolvují svá premiérová vystoupení. Nabitou hudební sezonu tady začátkem června společně odstartují kapely Rimortis, Alžběta a velmi oblíbený Trautenberk.

Červen bude nově patřit festivalové akci s názvem Odyssfest 2022 kterou se sem rozhodli její organizátoři přesunou z Vyžic, tak že se můžete těšit na slušnou porci rockové muziky v podání kapel Pohoda, Merlin, IRAS, Vitacit, Pumpa, Odyssea Classic, Arakain, Miloš Dodo Doležal nebo Aleš Brichta Project.

Červencovou koncertní sérii, zahájí dvojice Argema a Keks, čtrnáct dní nato bude parket vyhrazen pro samostatný koncert bigbítové legendy Odyssea classic, a sedmý letní měsíc uzavřou skupiny Metanol, Alžběta a se svou premiérou na parketu partička Alkehol, která do Újezdu zavítá v rámci oslav 30-ti let svého působení na hudební scéně.

Srpen tak jako v loňském roce, ovládne vlajková loď Újezdeckého programu,  festivalová akce s názvem SLAMÁK ROCK fest 2022 na které vystoupí vedle již osvědčené trojice Roxor, Komunál a Walda Gang i další nováčci na parketu, hranický Limetall a Sebastien v čele s Jirkou Rainem.

Na konci letních prázdnin se parket otevře i dalším hudebním žánrům a to v podobě vystoupení stříbrného slavíka z roku 2021 Pokáče společně s dalšími písničkáři Děkanem a Čadkem, následně se bude opět servírovat rocková muzika o kterou se postarají formace Alchymie a Crossband.

Pomyslnou rokovou tečku za letošním velmi nabitým programem ze kterého si zajisté každý vybere to své, obstará další oblíbená, festivalová akce – Živanický rockový masopust (jeho program bude teprve zveřejněn).

Kromě hudebního programu pořadatelé pro letošní rok opět provedli řadu změn prostředí samotného parketu, zahrnující výstavbu samostatného sociálního zařízení pro vystupující a přípravu zastřešení bočních prostor areálu. Všichni v Újezdu věří, že i ta 44 sezóna proběhne ke vší spokojenosti a tím i nadále bude moci psát svůj příběh.

Odkaz na facebookovou stránku letního parketu: www.facebook.com/parketujezd1978
Web: http://www.parketujezd1978.cz/

2 Komentářů
  1. Dana Lišková říká

    Jak se, prosím, dozvím, od kolika hodin je začátek vystoupení? Jedná se mi konkrétně o Pokáče 19.8. Jelikož je to pátek, potřebuju si vzít volno ze zaměstnání!!! Moc děkuji za odpověď! Dana Lišková

    1. ROCKLIST říká

      Dobrý den. V tomto směru se obraťte na pořadatele kterým je Letní parket Újezd. Kontakt najdete v odkazu v příspěvku.

Zanechte komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna.

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Budeme předpokládat, že s tím souhlasíte. Přijmout Číst více...