Hentai Corporation vydává své druhé album

Kapela Hentai Corporation vydává své druhé studiové album nazvané Intracellular Pets. Fanoušci se tak téměř po čtyřech letech dočkali. Kapela přiznala, že proces přípravy a samotného nahrávání se neobešel bez komplikací, ale s výsledkem je více než spokojena.

Česká thrash-rock’n’rollová kapela z Prahy, funguje od roku 2005 a je známá výjimečnou formou svých živých vystoupení, nápaditými instrumentálními linkami a skvělým vokálem excentrického Radka Škarohlída. Během své existence tato formace získala pověst jedné z nejtalentovanějších a zároveň nejkontroverznějších kapel u nás.

Hentai Corporation  v nedávné době absolvovala koncertní šňůry v zahraničí, kde odehráli několik koncertů v Německu, Holandsku, Belgii a Francii.

Album obsahuje devět skladeb v převážné většině z pera autorského dua Petr Škarohlíd a František Koucký. Nahrávalo se v ostravském studiu Citron pod dohledem producentů Aleše Bajgera a Petra Slezáka, kteří se zároveň postarali i o mix a mastering desky.

 Intracellular PetsVydáno: 12.10.2017 
Celkový čas:
 37:59

Skladby: Synthetic Limits, Tardigrade Hunt, Mr. Self-denier, Soul Dismantler, Over, The Fall Of Johann, Dancing With The Devil, Heaven, Paralyzed

Producent: Aleš Bajger
Mix: Aleš Bajger, Petr Slezák
Mastering: Aleš Bajger, Petr Slezák
Cover: Anička Heribanová, Martin Šafus
Vydavatel: Bigg Boss

 

Zanechte komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna.

X