Na festival Rock of Sadská se po třech letech vrací kapela ŠKWOR

Sezóna letních festivalů se pomalu blíží a i když do jejího samotného zahájení zbývá ještě několik měsíců, tak přípravy jsou v plném proudu. Na další, opět našlápnutý ročník se na vás už těší u přírodního jezera v Sadské nedaleko Prahy, kde se 16-17. srpna 2019 uskuteční další ročník stále více oblíbeného, dvoudenního hudebního festivalu ROCK OF SADSKÁ.

Již na sklonku loňského roku organizátoři tohoto festivalu neotáleli a fanouškům naservírovali soupisku prvních jmen pro nadcházející 6. ročník ta byla doplněna o další jména a výběr tuzemské i zahraniční metalové scény, je opravdu kvalitní. Elita která se k přírodnímu jezeru v srpnu sjede, mluví sama za sebe. 

Po třech letech se na zdejší pódium vrací kapela ŠKWOR která v loňském roce slavila dvacet let vyprodanou O2 arénou! Těšit se můžete na ARAKAIN, jednu z kapel která účinkovala při prvním ročníku v roce 2014. Dále pak na oblíbené kapely DOGA,TRAKTOR, DEBUSTROL, WALDA GANG, TRAUTENBERK nebo ROOT. Poprvé se v Sadské představí formace VITACIT, TÖRR, MOTORBAND, ALKEHOL, KREYSON MEMORIAL, HENYCH 666, EAGLEHEART LOCO LOCO. Chybět nebudou každoroční stálice festivalu HAND GRENADE a kapela ROXOR.

Silné zastoupení bude od naši sousedů z Německa, úderky STAHLMANN, HÄMATOM, MEGAHERZ a S.D.I. jsou jasným signálem že pořadatelé neusnuli na vavřínech a určitě potěší nejednoho fanouška metalu a letních festivalů.

Kromě našlápnutého hudebního programu, by měl letoší ročník přinést i několik organizačních novinek které budou směřovány k maximální spokojenosti návštěvníků.

Vstupenky na festival Rock of Sadská lze zakoupit v předprodeji na TICKETSTREAM. Pokud tak učiníte, budete na místě odbaveni v kratší době a ušetříte si tak čekání při odbavení.

Facebook: facebook.com/RockofSadska
Web: rock-of-sadska.cz

Zanechte komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna.

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Budeme předpokládat, že s tím souhlasíte. Přijmout Číst více...