Ikona heavy metalu PANTERA vystoupí v roce 2025 v Ostravě

Po velkém úspěchu v pražské O2 v roce 2023 se PANTERA v roce 2025 vrátí do České republiky! Slavná americká metalová kapela vystoupí 1. února v Ostravar aréně v Ostravě

Opravdová ikona heavy metalu PANTERA, oznamuje své nové evropské turné 2025, které začíná 21. ledna v Helsinkách a pokračuje koncerty ve Stockholmu, Amsterdamu, Ostravě, Berlíně, Paříži, Boloni, Londýně a dalších městech.

Nejnovější šňůra koncertů, na nichž se podílejí původní členové, zpěvák Philip H. Anselmo a baskytarista Rex Brown, spolu s kytaristou Zakkem Wyldem a bubeníkem Charliem Benantem, je pokračováním oslav životů zakládajících členů, bubeníka Vinnieho Paula a kytaristy Dimebaga Darrella.

PANTERA, tvůrce „power groove“, začínala v texaském Arlingtonu ve své nejslavnější sestavě, kterou tvořili zakládající členové a bratři, bubeník Vinnie Paul a kytarista Dimebag Darrell, baskytarista Rex Brown a zpěvák Philip H. Anselmo. Postupně se stali jednou z nejvlivnějších a nejúspěšnějších kapel v historii heavy metalu.

Do dnešního dne PANTERA prodala 20 milionů desek po celém světě, získala čtyři nominace na Grammy a absolvovala několik halových turné po celém světě.

Vstupenky budou v prodeji následujícími způsoby:

Fanklub předprodej od 25. 6. v 10:00. Vstupenky v prodeji na www.livenation.cz a v sítích Ticketmaster a Ticketportal od 28. 6. v 10:00. Cena vstupenek od 1390 Kč.

Zanechte komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna.

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Budeme předpokládat, že s tím souhlasíte. Přijmout Číst více...