Iron Maiden slaví 40. výročí svého debutového alba novou vinylovou reedicí

Britská kapela Iron Maiden oznamuje plány na oslavu 40. výročí svého debutového alba . Bude jím speciální limitovaná edice vinylové desky .

Debutové album s názvem Iron Maiden oslavilo v dubnu tohoto roku své 40. narozeniny a nyní skupina oznámila plány na označení tohoto milníku novou vinylovou verzí.

Prodej vinylového alba s omezeným vydáním bude spuštěn 9. října prostřednictvím Parlophone Records a bude vydáván ve spojení s National Album Day, který se uskuteční o den později – 10. října 2020 .

Iron Maiden v průběhu čtyř desetiletí vydali 16 studiových alb, které měly více než 90 milionů prodejů po celém světě. Kapela odehrála celosvětově více než 2000 koncertů a stala se jednou za největších a nejuznávanějších metalových kapel na světě.

V sestavě Iron Maiden před 40 lety byli frontman Paul Di’Anno, bubeník Clive Burr, kytarista Dennis Stratton, basista Steve Harris a kytarista Dave Murray.

Vinylové album s omezenou edicí zahrnující písně jako ‚Phantom Of The Opera‘, ‚Running Free‘ a ‚Iron Maiden‘ které se v mnoha živých setech kapely hrají do dnes, je nyní k dispozici pro předobjednávku přímo z webu Iron Maiden.

Iron Maiden : Iron Maiden

Strana 1
1. Prowler
2. Remember Tomorrow
3. Running Free
4. Phantom Of The Opera

Strana 2
5. Transylvania
6. Strange World
7. Charlotte The Harlot
8. Iron Maiden

Zanechte komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna.

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Budeme předpokládat, že s tím souhlasíte. Přijmout Číst více...