IRON MAIDEN míří na pražský fotbalový stadion ve Vršovicích

Angličtí heavy metaloví mistři IRON MAIDEN vyrazili do Evropy na závěrečnou etapu jejich turné „Legacy of the Beast“! 20.června navštíví pražský fotbalový stadion Sinobo Stadium

Iron Maiden se do Prahy se vrátí po pár letech od svého posledního vystoupení na Letišti Letňany. V rámci turné, které bylo zahájeno v roce 2018, skupina zavítala do 39 zemí po celém světě, její koncerty navštívily téměř dva miliony fanoušků a na legendárním festivalu Rock In Rio v Brazílii hrála téměř pro 100 000 lidí.

Iron Maiden své světové turné Legacy of the Beast které byli nuceni kvůli pandemii přerušit,  zahájili v neděli 22. května 2022 v chorvatském Záhřebu. Jejich vystoupení tady začalo triem písní z alba Senjutsu z roku 2021. Bylo to poprvé, co byla skladby „Senjutsu“, „Stratego“ a „The Writing on the Wall“ hráné na koncertě.

Na podiu v Záhřebu také debutoval Samurai Eddie, nejnovější inkarnace slavného maskota Iron Maiden. Mezi další patřily klasické melodie Maiden „Flight of Icarus“, „The Number of the Beast“, „The Trooper“ a „Run to the Hills“ a vše uzavřeli ztvárněním písně „Aces High“.

Frontman Bruce Dickinson počátkem tohoto roku navrhl, že Maiden na pokračujícím turné zahrají několik nových písní, ale z velké části se budou držet původního setlistu, a až později by zvážili turné k celému albu Senjutsu“ na menších místech.  „Mluvili jsme o tom, že odehrajeme celé album od začátku do konce, ale tentokrát ne“ řekl Dickinson.

Toto rozhodnutí bylo inspirováno částečně skutečností, že fanoušci si již koupili vstupenky na turné „Legacy of the Beast“ s určitými očekáváními, a částečně proto, že již postavili propracovanou pódiovou show, která doprovází jejich vystoupení. „Všichni lidé zaplatili své peníze, aby viděli spitfiry a plamenomety a Ikara a vše, co k tomu patří, takže to všechno dostanou.“ dodal.

Bruce Dickinson, také říká: „Doposud jsme se měli na turné „Legacy“ fantasticky a reakce na jevištní show a na všechny šílené rekvizity (včetně Eddieho), které jsme představili, byly všude fenomenální. Celá skupina si užila spoustu zábavy a jsme opravdu nadšeni, že se vracíme do Evropy, kde oslovíme ještě více našich fanoušků.“

Speciálními hosty na pražském původně zrušeném koncertu v roce 2020 a 2021 budou AIRBOURNE z Austrálie a LORD OF THE LOST z Německa.

Na vyprodaný koncert Iron Maiden jsou stále v prodeji exkluzívní Klubová sedadla a vlastní VIP boxy, díky kterým získáte nejlepší výhled na koncert, caterign a vlastní vchod!

Vstupenky jsou v prodeji na https://www.ticketportal.cz/event/Iron_Maiden
Pro VIP box pište na hospitality@slavia.cz

Tak že 20.6.2022 v Praze ve Vršovicích na Sinobo Stadium!

REKLAMA

Zanechte komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna.

X