Heavymetalová legenda IRON MAIDEN se po dvou letech vrací do Prahy!

IRON MAIDEN OZNAMUJÍ TERMÍNY SVÉHO LETNÍHO TURNÉ, KTERÉ V ROCE 2020 NAVŠTÍVÍ I SINOBO STADIUM V PRAZE

IRON MAIDEN se v roce 2020 vrátí do Evropy na závěrečnou etapu jejich Legacy Of The Beast Tour, které 7. července navštíví i Sinobo Stadium (dříve známý jako Eden Arena). Do Prahy se vrátí po dvou letech od svého posledního vystoupení na letišti v pražských Letňanech.

V rámci turné, které bylo zahájeno minulý rok, skupina zavítala do 39 zemí po celém světě, její koncerty navštívily téměř dva miliony fanoušků a na legendárním festivalu Rock In Rio v Brazílii hrála téměř pro 100 000 lidí.

Turné Legacy Of The Beast je inspirováno stejnojmennou mobilní hrou a komiksovou knihou. Jejich hlavním hrdinou je letitý maskot kapely Eddie, který na sebe bere různé podoby. Při koncertní show mohou diváci nahlédnout do různých, ale vzájemně se prolínajících světů. Koncertní série odstartovala už v květnu 2018 a dosud Iron Maiden absolvovali přes osmdesát jejích zastávek.

Zpěvák Iron Maiden Bruce Dickinson říká: „Doposud jsme se měli na turné Legacy fantasticky a reakce na jevištní show a na všechny šílené rekvizity (včetně Eddieho!), které jsme představili, byly všude fenomenální. Celá skupina si užila spoustu zábavy a jsme opravdu nadšeni, že se vracíme do Evropy, kde oslovíme ještě více našich fanoušků.“

Speciálními hosty na tomto turné budou Airbourne a Lord Of The Lost

Na těchto koncertech zazní nejenom hity, ale i věci oblíbené u fanoušků. Kapela bude vybírat z celé své kariéry, takže pro každého něco – ať už jste věrný fanoušek Maiden nebo jen příležitostný koncertní návštěvník.

Předprodej pro veřejnost bude zahájen 15. listopadu v 9 hodin dopoledne.

Na stránkách www.ironmaiden.com a www.livenation.cz najdete všechny podrobnosti týkající se prodeje vstupenek.

REKLAMA

Zanechte komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna.

X