Kamelot oznamují nové album a vydávají singl „One More Flag in the Ground“

Kamelot v čele s americkým kytaristou Thomasem Youngbloodem, se vrací na scénu s dlouho očekávaným novým studiovým albem s názvem „The Awakening“

Jedna z nejinovativnějších a nejprestižnějších kapel v moderním symfonickém metalu, heavy ikona Kamelot, s nadšením oznamují nadcházející vydání svého dosud nejintrospektivnějšího, povznášejícího a životně důležitého alba – jejich prvního dlouhohrajícího alba po pěti letech, s příznačným názvem The Awakening, které vyjde 17. března u Napalm Records.

Poté, co kralovali s vydáním mezinárodně špičkových melodických metalových vrcholů jako The Fourth Legacy (1999), The Black Halo (2005), Silverthorn (2012), Haven (2015, #1 US Hard Rock Albums) a nejnověji v roce 2018 uznávaným The Shadow Theory (#2 US Hard Music Albums), The Awakening vstupuje do odkazu Kamelot jako jejich dosud nejmasivnější a nejrozmanitější nabídka – mixování symfonické, Gothic, Melodické, progresivní a power metalové styly a zároveň přináší některé z nejtěžších skladeb v historii kapely.

Spolu s oznámením The Awakening, Kamelot obdarovali fanoušky prvním singlem z alba – nezapomenutelně obrovskou, rádiově připravenou hymnou „One More Flag In The Ground“. Skladba dokazuje neochvějnou schopnost kapely vyvážit rockovou a metalovou potenci a zkoumá důležitá lyrická témata boje s fyzickými nebo duševními nemocemi, nemocemi nebo spory.

Zpěvák skupiny Kamelot Tommy Karevik říká: „Hlavním cílem tohoto videa a písně bylo mít metaforu pro boj s nemocí nebo nemocí, ať už fyzickou nebo duševní. Každý krok uzdravení a uzdravení je další vlajkou v zemi. S každým malým krůčkem vyhrávalo další vítězství…“

Podívejte se na oficiální hudební video k písni „One More Flag In The Ground“ níže.

Kamelot je jednou z mála kapel v symfonickém žánru, která plně přijala temnotu, ale samozřejmě bez ní nemůže být světlo. Inspirativní, poutavá lyrická témata odhodlání, síly, překonávání osobních bitev a růstu jsou na Probuzení hojná, provokovaná extrémními společenskými posuny a ohromujícím uvědoměním, že máme tak krátký čas na to, abychom byli věrní sami sobě a žili život naplno.

S křišťálově čistou moderní produkcí vedenou kapelou a dlouholetým producentem Saschou Paethem, plus mixem a masteringem Jacoba Hansena z Hansen Studios, je 13. studiové album Kamelot akcentováno hostujícími příspěvky od Melissy Bonny (Ad Infinitum) a renomovaných instrumentalistů, jako je houslista Florian Janoske a na Grammy nominovaná, violoncellistka Tina Guo, nominovaná na soundtrack.

Zanechte komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna.

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Budeme předpokládat, že s tím souhlasíte. Přijmout Číst více...