Metalové ikony KAMELOT odhalují druhý singl „Opus of the Night (Ghost Requiem)“

Po dlouhém očekávání oznámili titáni moderní heavy symfonické hudby KAMELOT, že 17. března 2023 vydají svou dosud nejintrospektivnější, nejvzletnější a nejživotnější desku The Awakening, první po pěti letech.

The Awakening vstupuje do odkazu KAMELOT jako jejich dosud nejmasivnější a nejrozmanitější nabídka – mísí symfonické, gotické, melodické, progresivní a power metalové styly a zároveň přináší jedny z nejtěžších skladeb v historii kapely.

Po vydání široce oceňovaného debutového singlu „One More Flag in the Ground“, který již fanoušci mohou slyšet v rockových rádiích po celých Spojených státech, dnes kapela zveřejnila druhý operní singl „Opus of the Night (Ghost Requiem)“, na němž se podílela na Grammy nominovaná violoncellistka Tina Guo.

Skladba, která je prezentována novým lyric videem, je vzrušujícím tematickým pokračováním příběhu zrozeného na albu Ghost Opera z roku 2007 a oslavuje léčivý vliv hudby na lidské srdce a mysl.

Zpěvák skupiny Tommy Karevik říká: „Hudba skupiny KAMELOT v sobě vždy nesla poselství naděje, světla a pocitu rozuzlení. Tento příběh je toho nejlepším příkladem. ‚Opus of the Night‘ ctí tradiční temný a melodický zvuk kapely a zároveň přináší některé nové a vzrušující prvky.

KAMELOT zahrají v rámci Evropského turné v dubnu 2023 v PRAZE!

Speciálními hosty turné jsou tuniská progressive-metalová kapela MYRATH se svým aktuálním albem „Shehili“ (2019), švédská symphonic-metalová nádhera ELEINE a nová, ambiciozní německá kapela LEAGUE OF DISTORTION. 4 skvělé a mimořádně zajímavé kapely na jednom místě – PRAHA, MeetFactory – 7. 4.2023! tam byste neměli chybět!

Vstupenky | Kamelot | Praha | PRAGOKONCERT BOHEMIA, a.s.

REKLAMA

Zanechte komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna.

X