Hardrocková skupina DOGA pomáhá seniorům a zdravotně postiženým

Je naprosto běžné, že si interpreti a kapely vyrábějí své oblečení, nápoje a jiné doplňky. Jenže skupina Doga to posunula o level výše, do svého e-shopu zařadila modní a zároveň užitečný doplněk spojený s dobročinnými účely

V době kdy nejen český národ sužuje zákeřný koronavirus díky kterému interpreti a kapely nemohou vystupovat před živým publikem na pódiích, se ostřílení rockeři na popud svých fanoušků rozhodli, doplnit svůj merch o prodej roušek kterých je v naší republice bohužel stále velký nedostatek.

Hardrockoví harcovníci tímto netradičním způsobem vytvořili unikátní propojení modní stylové záležitosti s užitečným produktem. Doga se totiž rozhodla, věnovat veškerý výtěžek z prodeje na dobročinné účely, tak že každý, kdo si roušku se speciálním designem zakoupí, pomůže dobré věci.

Senioři a zdravotně postižení jsou za všech okolností a za těch současných zvláště nejohroženější skupinou obyvatelstva, proto svou pozornost obrátila skupina Doga právě na ně. Podpořit se rozhodli neziskovou organizaci Charita Třinec která se zaměřuje na seniory a osoby se zdravotním postižením.

Záslužnou činnost Izziho a jeho party, ocení také třinecký Mobilní hospic při MEDICA zdravotní péče který poskytuje zdravotní a lidskou podporu terminálně nemocným pacientům a jejich rodinám v jejich domácím prostředí. I sem poputuje část vytěžených peněz z prodeje roušek.

První várku dvouvrstvých roušek (300 ks) byť nejsou z klasického zdravotního materiálu ale svůj účel dostatečně plní, vzali fanoušci této oblíbené kapely útokem, vyprodány byly během dvaceti minut. V současné době nespočet zájemců z řad fanouškovské základny trpělivě čeká na jejich další naskladnění, předpokládaný termín byl oznámen na úterý 31. března.

Doga měla 27. března startovat turné s názvem Best Of Rock Ride Tour 2020 které se ale kvůli radikálním opatřením proti šíření nákazy novým koronavirem prozatím neuskuteční. Doga byla nucena stejně jako mnoho jiných kapel nejen některé koncerty přeložit, ale i zcela zrušit.

Zakoupit roušku a podpořit tak dobrou věc společně se skupinou DOGA, můžete v e-shopu kapely na adrese www.dogamusic.cz/obchod

FOTO CREDIT Petr Bryk
  1. Pavel říká

    Chtěl bych 1 rouškou, na adresu Pavel Chytra ČSLA 412 nová Včelnice 37842

Zanechte komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna.

X