KING DIAMOND vydává videoklip pro „Masquerade Of Madness“

King Diamond a spol. natočili videoklip k singlu „Masquerade Of Madness“ s Davidem Brodskym a Allison Woest z MyGoodEye Visuals. Podívejte se níže.

Zde je to, co King říká o videoklipu k nejnovější písni kapely „Masquerade Of Madness“:

„‚Masquerade Of Madness‘ vyšlo digitálně v roce 2019 před naším severoamerickým turné. Během zkoušek jsme si vzali jeden celý den na natáčení ‚Masquerade Of Madness‘ s Davidem Brodskym a Allison Woest. Strávili jsme celý den a celou noc nahráváním, zatímco jsme píseň předváděli s choreografií celé turné. Po turné přišel covid.

„Video bylo téměř zapomenuto, když se svět zastavil – nikdy jsme neviděli jediný záběr ze všech záběrů. O několik let později, když se věci začaly dávat do pořádku a začalo se psát jak pro nové desky Mercyful Fate, tak pro King Diamond, jsme si říkali, co se stalo s tím videem z doby před čtyřmi lety? Tak jsme se rozhodli, že se spojíme s Davidem Brodským a o pár týdnů později jsme měli první sestřih videa.

„Neměl jsem slov! Neměl jsem co vytknout a po pár poznámkách od Andyho LaRocquea byl videoklip k ‚Masquerade Of Madness‘ hotový! Je tu tolik nálady a černá a bílá je v Jodiných výkonech použita dokonalým způsobem. Vizuální stránka se k hudbě perfektně hodí a toto je nyní mezi mými oblíbenými videi King Diamond spolu s „Sleepless Nights“ a „Welcome Home“ – a samozřejmě nesmíme zapomenout na naše dvojité živé DVD.

„Toto nové video a vydání ‚Masquerade Of Madness‘ na 12″ vinylu je naším halloweenským dárkem fanouškům. Doufáme, že se vám to bude líbit stejně jako nám! Šťastný Halloween, není to jen sen!“

Zanechte komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna.

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Budeme předpokládat, že s tím souhlasíte. Přijmout Číst více...