Lacuna Coil z Itálie lákadlem festivalu Rock Heart 2019

Lákadlem, které bude bavit návštěvníky příští rok v Moravském Krumlově na festivalu Rock Heart je metalová špička z Itálie LACUNA COIL

Skupina kolem pohledné zpěvačky Cristiny Scabbia je u nás známá z festivalů Metalfest a Masters of Rock, koncertují u nás poměrně často. I když se zdají na první pohled poměrně mladí, příští rok slaví krásných 25 let na scéně.

Kapela vydala přelomovou desku »Delirium«, která je pravděpodobně vůbec nejtvrdší v historii této kapely, ale opět si zachovává brilantnost jako všechny ostatní počiny.

Výborná zpěvačka Cristina Scabbia, která spolupracovala také s Apocalypticou a další spoustou kapel, dodává místy již poněkud drsnějšímu projevu křehký nádech.

Jejich diskografie čítá prozatím 8 desek, z nichž ta nejnovější s názvem „Delirium“ vyšla v roce 2016. Mezi nejznámější songy patří bezpochyby „End of Time“, „Trip the Darkness“ či „Spellbound“.

Atmosféru jejich koncertů dokresluje i vizáž všech členů, například na loňském Masters of Rock přišli na podium „vystylovaní“ jako doktoři z márnice. Je otázkou co si pro nás připraví za show na festivalu Rock Heart.

Zanechte komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna.

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Budeme předpokládat, že s tím souhlasíte. Přijmout Číst více...