Vikingové LEAVES‘ EYES vydávají singl a oznamují nové album

Symphonic metaloví vikingové LEAVES‘ EYES odhalili první detaily o svém novém albu, které vyjde v roce 2024

Devátá studiová nabídka kapely ponese název „Myths Of Fate“, dnes kapela představila obal alba a níže je v premiéře k vidění videoklip k prvnímu singlu z alba, „Forged By Fire“.

LEAVES‘ EYES vždy hráli svou vlastní ligu. Tato mezinárodní skupina procestovala všechny obydlené kontinenty, koncertovala ve více než 50 zemích, často se umisťuje na předních příčkách albových žebříčků a s každým svým počinem přináší multimediální mistrovské dílo, pokud jde o videoklipy a obaly.

Jejich živá vystoupení jsou velkolepé akce s úchvatnými kulisami, včetně vikingské lodi nebo dokonce norského monumentu „Swords In Rock“.

LEAVES‘ EYES zhudebňují světové dějiny a nepopiratelně se tím ženou na vrchol symfonického metalu.

S „The Last Viking“, monumentálním dílem LEAVES‘ EYES z roku 2020, si postavili vlastní hudební pomník, který je stejně podmanivý a silný jako samotná sága o posledním vikingském králi.

Své vlastní standardy dokonce překonali originálním filmovým dokumentem „Viking Spirit“ z roku 2021. Natáčel se po celém světě a vizuálně zde ocenil rozrůstající se scénu vikingských rekonstrukcí, zatímco frontman Alex a kapela se stali součástí této komunity, a to už dávno.

Poslední Viking“ podnítil očekávání, s čím tito géniové přijdou příště. Nyní je „Forged By Fire“ více než vzrušující předzvěstí jejich nového alba „Myths Of Fate“, které vyjde v roce 2024. V následujících dnech sledujte další podrobnosti, informace o předprodeji a mnoho dalšího!

Zanechte komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna.

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Budeme předpokládat, že s tím souhlasíte. Přijmout Číst více...