LEAVES‘ EYES vypustili klip k singlu Realm Of Dark Waves

Symphonic metaloví vikingové LEAVES‘ EYES odhalili nové detaily o svém dlouho očekávaném novém albu „Myths Of Fate“! 

Čtyři roky poté, co přivezli „The Last Viking“ do Valhally se svým předchozím opusem, LEAVES‘ EYES vzkřísili „Myths Of Fate„, aby oslavili 20 let své existence. Se svým devátým studiovým albem na kontě si německá formace upevňuje svou vedoucí pozici v symphonic metalovém vesmíru. Silné, epické a působivé – LEAVES‘ EYES opět spojují tradiční metalové žánry tím, že spojují prvky folkové, gotické a klasické hudby do podmanivého zvukového mistrovského díla.

S albem „Myths Of Fate“ jehož vydání alba je naplánováno na 22. března 2024, kapela opět vyplula vstříc novým větrům, které rozhodně vanou z drsných mělčin symfonického metalového žánru. Fantastický svět legend severské a východoevropské mytologie je kulisou pro monumentální zábavu.

„Raný středověk byl fascinující dobou změn. Některé z těchto inovací zanechaly svou stopu po celém světě a nadále ovlivňují náš moderní svět,“ říká duchovní otec kapely a zpěvák Alex Krull.

Nyní LEAVES‘ EYES vypustili do světa videoklip ke svému druhému singlu, středověké hymně „Realm Of Dark Waves“, která nás vtáhne do pustých hlubin oceánu Rána, bohyně moře. Tento náhrdelník o manželce mořské panny Ægira je textově propojen s dalšími hity LEAVES‘ EYES o námořních bozích, jako jsou „Njord“ nebo „Nine Wave Maidens“, a završuje tak celé umělcovo dílo!

Zanechte komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna.

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Budeme předpokládat, že s tím souhlasíte. Přijmout Číst více...