Záblesk zlaté éry rock’n’rollu Adam Bomb zavítal do Poděbrad

Pro zobrazení fotogalerie klikni na obrázek!

V pátek 9. července, se v Poděbradech pod širým nebem u soutoku řek Labe a Cidlina, objevil záblesk zlaté éry rock’n’rollu, když sem zavítala kytarová legenda 70. let Adam Bomb, který dostal a vrátil přítomné o desítky let zpět. Zazněly „pecky“, který mnozí znali, ale netušili, že s nimi má tento rocker cosi společného .

Jeho ne zrovna kulturistická postava, o to víc rtuťovitá, nešla na pódiu přehlédnout. Oblečením stále věrný zlatým rockovým časům let devadesátých, tedy ve stylu KISS či AEROSMITH, na hlavě ledabylý klobouček a dlouhé kudrnaté vlasy spadající do „pomačkaného“ a stále zamračeného obličeje.

Do tmy rozzářená osvětlená aparatura a do té chvíle nenápadná „mánička“ odstartovala na malém pódiu u soutoku dvou řek velkolepou show. Z kytary sršící jiskry, hořící činely kytarové riffy a jednotlivá sóla, která ze sebe Adam dostával s nebývalou lehkostí, jakoby kytaru ani nevnímal. nenechávalo nikoho chladným. Adam se snažil do publika „narvat“ vše ze svého charisma.

V průběhu setu zazněly skladby především z Adamovy osobní tvorby. S prvními „tanečníky“ se malý parket začal naplňovat a k prvním „křepčícím“ fanouškům se přidávali další a další a postupně poskakovala v rytmu tvrdého Rock’n’Rollu téměř většina přítomných. V druhé části vystoupení přednesl skladby převzaté od mnoha „rockových dinosaurů“ jako např. AC/DC nebo KISS.

Adam Bomb který nebyl nikdy hvězdou první kategorie, ale vždy se pohyboval v přítomnosti rockových a metalových hvězd (spolupráce s Chuckem Berrym nebo baskytaristou Johnem Paulem Jonesem z LED ZEPPELIN a Cliffem Williamsem z AC/DC ) a nejednou se na zadní straně vinylu či bookletu CD některé z rockových legend objevilo jeho jméno, předváděl vše ze svého umu zahrát glam rock, hard & heavy, rock’n’roll, punk rock a nevím co ještě.

Ke konci vystoupení došlo na losování tomboly a tři šťastlivci si odnesli tričko či CD. Zhruba stohlavé publikum spokojenost z vydařeného hudebního počinu Adama Bomba dávalo značně najevo.

Zanechte komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna.

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Budeme předpokládat, že s tím souhlasíte. Přijmout Číst více...