Kreyson Ládi Křížka je zpět se zlatou deskou Zlatej Chlapec a s ní i nová sestava

Legendární KREYSON Ládi Křížka je zpět se zlatou deskou Zlatej Chlapec a s ní i nová sestava. Žádné metalové elity, mezinárodní sestava ve složení Michal Kůs, George Rain, hvězdný Mike Terrana nebo Ronald Grapow se tentokrát nekonala. Láďa Křížek povolal do kapely partu ne zcela známých muzikantů a neznělo to vůbec špatně.

KREYSON Ládi Křížka v nové sestavě nastoupil 26. července na festivalu Benátská! s Impulsem. Koncertně kapela zahrála po 30. letech písně ze zlaté desky „Láďa Křížek – Zlatej chlapec“ jako Playboy, Nech mě snít nebo Oběti slávy. Vedle toho zazněla i klasika Kreysonu jako Skalp, Čarovná noc a další.

Spekulace vedené na sociální síti facebook o tom zda se jedná pouze o zcela mimořádný projekt týkajícího se zlaté desky „Láďa Křížek – Zlatej Chlapec“ nebo chystané trvalé změny v kapele, jsou předčasné. Jak mi Ladislav Křížek sdělil, tak se k celé situaci kolem Kreysonu pro fanoušky brzy vyjádří.

Každopádně sestava se kterou Ladislav Křížek na Benátské odehrál koncertní set, si zaslouží velkou poklonu, své veřejné premiérové vystoupení pod logem KREYSON, zvládli naprosto bravurně! Dravá a energií nabitá nová krev by byla dle mého názoru ku prospěchu přežívajícího a zkomírajícího Kreysonu.

Experimenty s mezinárodními sestavami byť s profesionálními a ve světě uznávanými muzikanty mnohdy pouze uškodí i odrazují a nikam nevedou. To že se v Kreysonu začalo něco dít, mi udělalo docela radost a vystoupení na Benátské se mi i přes pochopitelnou nervozitu nové sestavy líbilo.

Nechme to na Láďovi s čím nás překvapí a jakým směrem se bude Kreyson ubírat a věřme, že to bude cesta která bude ku prospěchu všech.

Foto z vystoupení Kreysonu na Benátské najdete na našem Facebooku

 

Zanechte komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna.

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Budeme předpokládat, že s tím souhlasíte. Přijmout Číst více...