Legendární rockeři YES zrušili své vystoupení v PRAZE

Dlouho očekávaný koncert legendárních rockerů YES v PRAZE se definitivně ruší!

Britští rockeři YES měli v rámci svého evropského turné „The Album Series Tour“ vystoupit v PRAZE, Fóru Karlín v květnu 2020. Vstupenky se začali prodávat už v říjnu 2019. Poté, z jasných důvodů, proběhlo několik přesunů termínů. Duben 2021, květen 2022, květen 2023.

Na letošní rok se turné přejmenovalo na „The Classic Tales Of Yes Tour 2024“ a termíny pro Evropu se stanovily na květen 2024. Bohužel PRAHA a Česká republika v turné tentokrát již nefiguruje.

Po mnoha letech ujišťování, že se koncert v nových termínech uskuteční, pak vzešel od managementu kapely požadavek na zkrácení turné. Turné tedy bylo zkráceno. Vypadli z něj koncerty ve Východní Evropě a celá Skandinávie. Na četné dotazy agentury Pragokoncert se jí od managementu kapely nakonec dostalo následujícího vysvětlení:

„Kapela opravdu chtěla odehrát všechny původně oznámené koncerty pro své fanoušky/držitele vstupenek, ale turné se nakonec muselo zkrátit. Hlavním důvodem, proč z turné vypadla východní Evropa a Skandinávie je zdraví a pohodlí kapely na cestách a nemožnost získat potřebné post covidové cestovní a zdravotní pojištění.“

Agentura PRAGOKONCERT BOHEMIA, a.s. která  pro uskutečnění koncertu udělala maximum, děkuje všem fanouškům za trpělivost a pochopení a začíná vracet vstupenky.

Všechny zakoupené vstupenky můžete vracet v místě jejich zakoupení, a to do 29. 2. 2024. Vstupenky zakoupené na webu Pragokoncertu posílejte na adresu – Pragokoncert Bohemia, a.s., Růmy 1598, P.O.Box 134, 760 01 – Zlín. V dopisu uveďte číslo účtu, kam chcete vrátit peníze a číslo objednávky (pokud znáte).

Zanechte komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna.

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Budeme předpokládat, že s tím souhlasíte. Přijmout Číst více...