Power metalová Majestica vydává debutové album „The Above The Sky“

Majestica je reinkarnace švédské power metalové kapely Reinxeed, kterou vede Tommy JohanssonReinxeed se po šesti letech vrací a pod novým názvem představuje své první album.

Předtím, než Tommy Johansson nastoupil do švédského ‚válečného stroje‘, Sabaton, byl zaneprázdněn hraním ve své vlastní kapele ReinXeed. Aktivity v Sabatonu od té doby tvůrčí proces ReinXeed zpomalily, nyní se ale skupina vrátila – zdánlivě z ničeho nic – s novým albem „The Above The Sky“ a se zbrusu novým jménem.

Na novém albu, které vyšlo 7. června pod taktovkou Nuclear Blast Records, Tommy představuje nejen své kytarové dovednosti, ale také hlasové schopnosti které již předvedl na podzim 2017 jako stand-in zpěvák ve formaci Twilight Force.

Očekávat můžete skutečný heavy metal ve stylu Helloween, Stratovarius a Gamma Ray, ale také skvělé symfonické části s chytlavými melodiemi a sbory s množstvím sborových aranžmá a kytarových sól.

Sestava – Tommy Johansson (kytara, vokál), Alex Oriz (baskytara), Chris David (kytara) a hostující Uli Kusch(ex – Halloween)(bicí)

SEZNAM SKLADEB

1. Above The Sky
2. Rising Tide
3. The Rat Pack
4. Mötley True
5. The Way To Redemption
6. Night Call Girl
7. Future Land
8. The Legend
9. Father Time (Where Are You Now)
10. Alliance Forever
11. Future Land (2002)(Bonus track)
12. Spaceballs (Bonus track)

Zanechte komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna.

X