SABATON se rozloučil s kytaristou TOMMY JOHANSSONEM

Sabaton a kytarista Tommy Johansson se rozešli. Johansson hrál v Sabaton od roku 2016 do současnosti a opouští kapelu, aby se vydal svou vlastní cestou

Prohlášení Sabaton je následující:

„Po 7 úžasných letech v kapele se náš kytarista Tommy rozhodl opustit Sabaton, aby se vydal svou vlastní cestou. Přejeme mu na jeho cestě jen to nejlepší. Byli jsme blízká rodina a budeme ho i nadále podporovat v dobrodružstvích, která ho čekají v budoucnu.

Tommy se ke kapele připojil v roce 2016, ale od našeho prvního setkání na konci koncertu v roce 2005 je blízkým přítelem Sabaton. Jako vážený člen kapely přispěl k nesčetným nesmrtelným vzpomínkám. Tommyho odchod ze Sabaton nebude platit okamžitě. Zůstane na místě, aby se postaral o to, aby vše proběhlo hladce s předáním našemu dalšímu kytaristovi.

I když malá část jeho velkého srdce zůstane navždy v Sabatonu, všichni víme, že musí jít za svými sny. I když se nebudeme denně probouzet v tourbusu vedle něj, jsme si jisti, že se naše cesty v budoucnu ještě mnohokrát zkříží, a to jak na pódiu, tak mimo něj. Leť na křídlech a provázcích, bratře!“

Johansson prohlásil:

„Moji milí přátelé! Po sedmi slavných letech heavy metalu jsem se rozhodl odstoupit z pozice kytaristy skupiny Sabaton. Bylo to nejtěžší rozhodnutí, jaké jsem kdy v životě udělal.

Jak mnozí z vás možná vědí, dělám spoustu věcí mimo Sabaton. Hraju s jinou kapelou, vystupuji s různými umělci a mám kariéru zpěváka, kterou jsem na léta odložil, abych se mohl soustředit na Sabaton. Po sedmi letech této činnosti cítím, že je čas začít následovat své srdce. To znamená, že už nebudu koncertovat se svými bratry v Sabatonu a že se s vámi všemi milými příznivci Sabatonu nepotkám na nadcházejících turné s kapelou.

S hudbou nikdy nepřestanu. Stále budu koncertovat s Majesticou a dalšími projekty, ale samozřejmě ne na stejné úrovni jako Sabaton. Jsem si jistý, že se s vámi, milí fanoušci, v budoucnu na cestách ještě setkám.

Moji bratři ze Sabatonu a nejlepší parta na světě budou navždy mou druhou rodinou a bude mi chybět čas strávený se všemi těmito úžasnými lidmi. Každý den jsme si spolu užili tolik legrace. Naučil jsem se toho tolik o životě, o hudbě a o koncertování, co bych se nikde jinde nenaučil.

Obrovské poděkování patří všem milým fanouškům Sabatonu, že mě v roce 2016 přijali jako nového kytaristu. Jsem si jistý, že přijmete i toho, kdo nastoupí po mně. Přeji vám všem všechno nejlepší a brzy se zase uvidíme!“

Sabaton zatím nejmenoval náhradu za Johanssona.

Zanechte komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna.

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Budeme předpokládat, že s tím souhlasíte. Přijmout Číst více...