SABATON vydali nové album a videoklip k singlu „Race to the Sea“

Očekávané nové studiové album od švédských válečných kronikářů SABATON konečně zažilo den světla: „The War To End All Wars“ právě vyšlo. Desáté mistrovské dílo švédské metalové síly, vysoce oceňované mezinárodními médii, je odhodláno otřást světem v jeho základech a zavést novou éru v pozoruhodné kariéře kapely.

Kapela uvádí:
„S naším předchozím albem ‚The Great War‘ jsme si uvědomili, že jsme pouze poškrábali povrch, pokud jde o silné příběhy o odvaze, statečnosti a hrůzách, které se staly během první světové války. Fanoušci nás mohli kontaktovat a vyprávět nám tyto neuvěřitelné příběhy z první světové války, které nikdo jiný nikdy nevyprávěl. Úžasné, lidské příběhy jako němečtí a britští vojáci, kteří na Štědrý večer v roce 1914 složili zbraně, aby se podělili o chvíli míru a usmíření přímo tam na bojišti; nebo o statečných vojácích, kteří bojovali v „Bílé válce“ vysoko v Alpách, kteří umrzli a jejich těla jsou dodnes pod sněhem. Jsou to velkolepé příběhy o obyčejných lidech, kteří se rozhodli dát svůj život za něco, co bylo mnohem větší než oni sami“.

Na oslavu vydání vydali SABATON video ke svému čtvrtému singlu „Race To The Sea“. „ Race To The Sea“ je píseň o rozhodnutí Alberta z Belgie během 1. světové války zaplavit poslední část Belgie a pomocí vody zabránit tomu, aby celá Belgie padla do německých rukou.

Švédští metaloví válečníci SABATON potvrdili nový termín koncertu, svého dlouho plánovaného turné „The Tour To End All Tours“ pro České fanoušky! Letos v létě, 25. srpna. 2022 dorazí do PRAHY, O2 areny!
Prodej vstupenek probíhá přes předprodejní sítě TICKETMASTERTICKETPORTAL


Sabaton – “The War To End All Wars” tracklist:
01. Sarajevo
02. Stormtroopers
03. Dreadnought
04. The Unkillable Soldier
05. Soldier Of Heaven
06. Hellfighters
07. Race To The Sea
08. Lady Of The Dark
09. The Valley Of Death
10. Christmas Truce
11. Versailles

REKLAMA

Zanechte komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna.

X