Na ROCK CASTLE 2023 míří slovinští heavy metalisté SKYEYE

Letní festivalová sezóna se blíží a přípravy a ni jsou v plném proudu. Jinak tomu není ani u festivalu ROCK CASTLE který představil další zajímavou zahraniční kapelu, kterou u zámku v MORAVSKÉM KRUMLOVĚ letos v půli srpna uvidíte. Je to slovinská heavy metalová síla SKYEYE!

Kapela SKYEYE byla založena v roce 2014 a díky jedinečným a silným vokálům v kombinaci se syrovými a melodickými kytarovými riffy které dávají kapele charakteristický heavy metalový zvuk, připomínající další významné představitele žánru, jako jsou Iron Maiden, Saxon nebo Judas Priest, si okamžitě k sobě přitáhli pozornost publika a nahrávacích společností.

Své první debutové album „Digital God“ vydali v roce 2018 a stali se úspěšným vlajkonošem slovinského metalu. Druhého album SkyEye s názvem „Soldiers of Light“, bylo nahráno během pandemie a vyšlo v červnu 2021. Album si okamžitě získalo zájem mezinárodní metalové komunity a umístilo se na třetím místě v časopise Rock Hard a na čtvrtém místě v časopise Rock It.

Kapela v současné době pracuje na svém třetím albu, se kterým vyrazí po Evropě a staví se i v Českém Krumlově na festivalu ROCK CASTLE 2023!

3. ročník festivalu ROCK CASTLE se letos uskuteční ve dnech 17. – 19. 8. 2023 a soupiska dosud potvrzených kapel už nyní dost přesvědčivě láká a slibuje opět fantastický festivalový závěr léta!

Těšit se můžete na kapely:

HAMMERFALL, U.D.O., AMARANTHE, ALESTORM, BEAST IN BLACK, DORO – 40th Anniversary Show, GLORYHAMMER, VISIONS OF ATLANTIS, EVERGREY, RAGE, NERVOSA, BRAINSTORM, SERIOUS BLACK, TWILIGHT FORCE, SERENITY, DYNAZTY, SKÁLMÖLD, DRAGONHAMMER, FROZEN CROWN, TRI STATE CORNER, EVIL INVADERS, YE BANISHED PRIVATEERS, GATE CRASHER, EAGLEHEART, RIMORTIS a mnoho dalších.

Festivalové vstupenky, za cenu platnou do konce dubna, parkování a místa v campech objednávejte tady: https://www.rockcastle.cz/cs/Rock-Castle-vstupenky
Vstupenky jsou v prodeji i v sítích Ticketportal, Ticketmaster, Ticketstream či GoOut.

REKLAMA

Zanechte komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna.

X