Letošní ročník festivalu ROCK CASTLE zahájí mongolští UUHAI

Z největší dálky letos přicestuje na festival ROCK CASTLE kapela, která celý letošní program festivalu ve čtvrtek 17.8. odstartuje! Mongolští UUHAI.

UUHAI, je po již známější bandě THE HU (kterou letos uvidíme na MASTERS OF ROCK ve VIZOVICÍCH) další mongolská banda, která brilantním způsobem kombinuje metal s tradičním mongolským hrdelním zpěvem neboli Khöömii, kulturním dědictvím zapsaným v UNESCO a který využívaly nomádské kmeny Altai při šamanských obřadech. Jejich cílem je vytvořit novou formu mongolského metalu.

Členové: Saruul, Zorigoo, Shinetsog-Geni, Battuvshin, Batbayar, Dailaitseren a Otgonbaatar používají rockovou i mongolskou tradici. Tradiční mongolské nástroje jako Morin Khuur, Tovshuur, Tumur Khuur a hrdelní zpěv jsou zde dokonale spojeny s rockovou baskytarou a bicími.

Tato odvážná hudební formace vás tímto zve do svého mocného a dynamického vesmíru, kde se k modrému nebi zvedají jednohlasně křičené písně, jako pocta hrdinům dávných časů. Zahájení festivalu ROCK CASTLE bude letos opravdu hodně exotické!

ROCK CASTLE 2023 – zámecký park, MORAVSKÝ KRUMLOV – 17. – 19.8.2023

POZOR! Výhodné dubnové ceny festivalových vstupenek na vaše oblíbené letní události METALFEST OPEN AIR v PLZNI, MASTERS OF ROCK ve VIZOVICÍCH a ROCK CASTLE v MORAVSKÉM KRUMLOVĚ končí už tuto neděli. Od pondělí 1.5. budou už ceny zase o něco vyšší!

Festivalové vstupenky, za cenu platnou už jen do této neděle, parkování a campy objednávejte tady: https://www.rockcastle.cz/
Vstupenky na METALFEST objednávejte tady: https://www.metalfest.cz/
Na „MASTERS“ tady: https://www.mastersofrock.cz/

Zanechte komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna.

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Budeme předpokládat, že s tím souhlasíte. Přijmout Číst více...