METALFEST OPEN AIR 2024 potvrzuje první várku kapel!

Poté, co agentura PRAGOKONCERT v nedávné době představila první potvrzené kapely pro 4. ročník rock-metalového festivalu ROCK CASTLE, tak nyní potvrzuje první várku kapel pro již 13. ročník, mezinárodního metalového festivalu METALFEST OPEN AIR v PLZNI! 

Prvními potvrzenými kapelami festivalu METALFEST OPEN AIR 2024 který se uskuteční tradičně od pátku do neděle, v termínu od 31.5. do 2.6.2024 v oblíbeném amfiteátru Lochotín v PLZNI jsou:

Folk-metal bude zastupovat jedna z největších hvězd tohoto metalového sub-žánru, u nás velmi oblíbení Švýcaři ELUVEITIE! Přímo grandiózní folk-metal a chytlavou, fantastickou show můžete očekávat i od jedné z nejžhavějších německých metalových kapel současnosti, FEUERSCHWANZ, kteří aktuálně válcují hitparády se svým letošním albem „Fegefeuer“! Z Německa je i další, tentokrát power-metalová hvězda ORDEN OGAN. Poslední deska „Final Days“ se pro velký úspěch dočkala dokonce dvojího zpracování, podruhé jako re-edice s mnoha hostujícími umělci.

Řečtí SEPTICFLESH přivezou svoji temnou, symphonic-deathmetalovou show, která v sobě vždy skrývá mnoho poselství. Do poetického a temného doom-metalového světa vás vezme zajímavá švédská kapela AVATARIUM, zatímco naopak jiskrný svět fantazie objevíte spolu se znovu vzkříšeným hrdinou ANGUSEM McSIXEM!

Těšit se můžete i na slavné symphonic-metalové piráty VISIONS OF ATLANTIS, sympatické huňaté švédské vikingy BROTHERS OF METAL, moderní, svěží, odvážné a vždy optimisticky naložené APRIL ART nebo na veselé norské folk-metalisty TROLLFEST, kteří se vezmou na starost vaši dobrou náladu na festivalu!
Zpěvačka ELUVEITIE, krásná Fabienne Erni, představí na METALFESTU svoji prog-metalovou kapelu ILLUMISHADE, plnou dokonalé virtuozity, vášnivých melodií, éterických zvukových vrstev, a to vše ve zbrusu novém album a moderní show, která vám vezme dech! Do PLZNĚ se vrátí také bývalý kytarista slavných Accept, Herman Frank. Tentokrát se svou bandou IRON ALLIES a přímočarým heavy-metalem.

Na potvrzení dalších kapel se nadále pracuje a budou vám postupně servírovány.

Zahájen byl také prodej festivalových vstupenek, za super zaváděcí cenu, platnou do konce září, nebo do vyprodání první emise vstupenek!
Vstupenky, campy a parkování objednávejte exkluzivně zde: https://www.metalfest.cz/cs/Metalfest-vstupenky

Zanechte komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna.

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Budeme předpokládat, že s tím souhlasíte. Přijmout Číst více...