Heavy metal letos ve Vizovicích nebude Masters of Rock se přesouvá

Smutná ale očekávaná zpráva přišla od organizátora letního festivalu MASTERS OF ROCK 2021 který se měl uskutečnit ve dnech 8. – 11. 7. 2021 v areálu likérky R. Jelínek ve VIZOVICÍCH, ten informoval o dalším přesunu

Důvod je jasný a zřejmý – nepřítel lidu, státu, kultury, hudby a všeho, co máme rádi, neústupný strašák jehož jméno všichni znají. Jednoznačným impulsem k přesunu je oznámený přesun celého turné největšího headlinera festivalu, kapely JUDAS PRIEST která už přesun svého turné na oslavu svého 50. výročí, jehož součástí bylo také dlouho plánované megashow ve Vizovicích avizovala!

Kapela JUDAS PRIEST nadále počítá s touto oslavou, na pódiu festivalu MASTERS OF ROCK 2022, a slibuje fanouškům za jejich věrnost, a hlavně trpělivost dosud nevídanou show! JP jsou tak vlastně první potvrzenou kapelou pro MASTERS OF ROCK 2022, jehož termín se přesouvá na 7. – 10. 7. 2022!

Na přesunu a opětovném potvrzení všech ostatních skupin organizátor kterým je Pragokoncert, nyní intenzivně pracuje a o průběhu bude fanoušky informovat. Všechny dosud zakoupené vstupenky zůstávají v platnosti i na nový termín festivalu.

Zanechte komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna.

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Budeme předpokládat, že s tím souhlasíte. Přijmout Číst více...