Na Sadskou míří další německá úderka MEGAHERZ!

Festival v Sadské nabídne energii, sex appeal, živelnost a vzrušení v zastoupení trojice kapel z Německa!

Po té co organizátoři nadcházejícího ročníku festivalu Rock of Sadská 2019, umístěného pouhých 30 km od Prahy, oznámili premiérovou účast německé formace STAHLMANN a repete kapely HÄMATOM. Přicházejí nyní s dalším jménem ze stejného hudebního soudku i země, kapelou MEGAHERZ.

Pětice rockerů je stejně jako Stahlmann a Hamatom typickým příkladem Neue Deutsche Härte podobně jako Oomph! nebo Rammstein. Jedná se vlastně o tzv. crossover, směsici německého rocku, alternativního metalu a groove metalu s elementy electra a techna. Samotní Megaherz ale více tíhnou k samotnému německému rocku.

MEGAHERZ po posledním albovém zářezu „Zombieland“ a epku „Erdwärts“ přišli letošní rok s novou deskou „Komet“. Kapela je věrná svému hudebnímu směřování, takže návštěvníci festivalu Rock of Sadská se mohou těšit na nové tvrdé metalové kousky v kombinaci s údernou elektronikou.

Všechny tři jmenované úderky, patří jednoznačně mezi jedny nejkontroverznějších populárních kapel německého industriálního hudebního stylu a je tedy na co se těšit.

Šestý ročník festivalu ROCK OF SADSKÁ se bude konat 16-17. srpna 2019 na tradičním místě u jezera v Sadské a předprodej vstupenek byl již zahájen na portálu TICKETSTREAM

Zanechte komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna.

X