Očekávané nové album metalové úderky PRIMAL FEAR je venku!

Německá metalová úderka PRIMAL FEAR vydala své dlouho očekávané 13. studiové album „Metal Commando“ a oslavuje to také vydáním nového singlu a videa „Hear Me Calling“!

Jak už sám název alba vypovídá, „Metal Commando“ obsahuje 110% PRIMAL FEAR a je až po okraj naplněn silou a energií pravého a poctivého metalu!

Matt Sinner to komentuje: „Zvláštní věcí na „Hear Me Calling“ je to, že zde kombinujeme vibrace prvních alb PF se zbrusu novými PRIMAL FEAR 2020. Je to skvělé, protože Tom byl součástí psaní písní a základ byl vytvořen v mém studiu. Ralf vytvořil texty, dokonale interpretoval všechny emoce a má to opravdu silný náboj. Daleko od domova, ve stinném letadle někde mezi Peru a Bolívií, přemýšlel o svém domově … to a kombinace silných kytarových riffů, úžasných melodií, skvělých bicích, to vše dívá dohromady fantastické dílo!“

PRIMAL FEAR si budete moci vychutnat v ČR hned 2x! Spolu s kapelami FREEDOM CALL a SCARLET AURA již na jaře 2021! Jejich „Metal Commando Over Europe“ se ukáže 13. 3. 2021 ve ZLÍNĚ, Masters of Rock Café a 20. 3. 2021 v PRAZE, MeetFactory! Buďte tam!

Již zakoupené vstupenky na původně plánované koncerty PRIMAL FEAR (říjen 2020) zůstávají v platnosti i na nové termíny v březnu 2021!

Vstupenky na oba koncerty jsou k dostání stále, za super zaváděcí cenu, platnou do konce srpna, tady: www.mastersofrock.cz/cs/Primal-Fear a v sítích Ticketportal, Ticketstream a TicketMaster.

CD:
1. I Am Alive
2. Along Came The Devil
3. Halo
4. Hear Me Calling
5. The Lost & The Forgotten
6. My Name Is Fear
7. I Will be Gone
8. Raise Your Fists
9. Howl Of The Banshee
10. Afterlife
11. Infinity

 

Bonus CD:
1. Rising Fear
2. Leave Me Alone
3. Second To None
4. Crudify Me

Zanechte komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna.

X