Na festivalu MASTERS OF ROCK 2024 se představí 44 kapel!

Mezinárodní rock-metalový festival MASTERS OF ROCK slaví své významné jubileum – 20. let a do areálu likérky R. Jelínek se v červenci sjedou fanoušci z celého světa!

Na hlavní Ronnie James Dio Stage se představí 44 kapel a půjde o dosud absolutně nejsilnější sestavu hvězd v dosavadní historii festivalu!

Exkluzivní prodej festivalových vstupenek za cenu 3.100 Kč si můžete objednávat do konce letošního roku, nebo do vyprodání této první emise vstupenek! V prodeji je také letošní novinka – VIP vstupenky na sezení na nově postavených tribunách PLATINUM, GOLD a SILVER s pohodlnými sedačkami a řadou dalších benefitů.

A na jaké kapely se můžete v létě těšit?

Do Vizovic se vrací legenda JUDAS PRIEST, tentokrát se zbrusu novým albem „Invincible Shields“, které spatří světlo světa 8. března 2024! Svou novinku „The Mandrake Project“ přiveze do Vizovic BRUCE DICKINSON, jeho koncertní kapelu tvoří kytarista Roy Z, bubeník Dave Moreno, baskytaristka Tanya O’Callaghan a klávesový mistr Mistheria. Vizovickou likérkou zazní písně německých titánů ACCEPT a pogratulovat k 20. letům festivalu Masters of Rock přijede i Tobias Sammet se svou věhlasnou metalovou operou AVANTASIA!

ELECTRIC CALLBOY, THE RASMUS, ALESTORM, CAVALERA – The Morbid Devastation, DORO – The Best Of 40 Years, STRATOVARIUS, SODOM, KK´s PRIEST, RAGE a Lingua Mortis Orchestra – 40 Years, MOONSPELL, SOILWORK, DYNAZTY, CYHRA, SIRENIA, DELAIN, TURMION KÄTILÖT, UNLEASH THE ARCHERS, SERIOUS BLACK – 10th Anniversary, DIE HAPPY – 30th Anniversary, ANNISOKAY, MELECHESH, DALRIADA, AMALGAMA, ELEINE, MONUMENTS, SLOPE, TRI STATE CORNER, ANY GIVEN DAY, FIXATION, WYTCH HAZEL, ADAM´s PARADE, SKYEYE, EXIT, OSYRON, COLD SNAP, METALINDA – 40th Anniversary, SYMFOBIA, FLERET, GATE CRASHER, DENOI

20. ročník čtyřdenního mezinárodního rockového open airu MASTERS OF ROCK se uskuteční ve dnech 11. – 14. 7. 2024 v tradičním areálu likérky R. Jelínek ve VIZOVICÍCH!

Vstupenky – Masters of Rock | Masters of Rock

Zanechte komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna.

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Budeme předpokládat, že s tím souhlasíte. Přijmout Číst více...