Metalfest plní soupisku pro nadcházející ročník!

Mezinárodní metalový festival Metalfest Open Air, v České Republice pořádaný agenturou Pragokoncert od roku 2010 v Plzni, v Lochotínském amfiteátru, plní soupisku kapel pro nadcházející ročník!

Mezi hvězdná jména festivalu METALFEST OPEN AIR, které budou od 1. do 3. června 2018 v Amfiteátru Lochotín bavit paří NIGHTWISH – s exkluzivní „Decades Show“, APOCALYPTICA – s původní tvorbou, která je před 20. lety tak proslavila – „Plays METALLICA by four cellos“, ELUVETIE – s novou zpěvačkou a zbrusu novým akustickým albem.

Zárukou, že se nikdo nebude nudit, jsou peckovní FREEDOM CALL kteří na Metalfest přijedou předat svůj nakažlivý optimismus a svou poslední desku »Master Of Light« za doprovodu všech jejich nesmrtelných hitů.

Atraktivní thrash metalový doplněk na festival Metalfest bude tvořit švédská kapela ICE AGE, která je složená z větší části z křehkého ženského pohlaví. Podle zaměření jejich hudby na velmi technický thrash metal však z holek pravděpodobně křehotinky nebudou. Pořádně tvrdý metal v podání debutové desky, kterou děvčata a bubeník André tvoří od loňského roku, vám tato partička předvede na plzeňském Metalfestu.

Na soupisce kapel pro Metalfest Open Air Plzeň našli své místo i poctiví gothici CREMATORY kteří zde se svou kvalitní show, perfektní zábavou a hlavně stále skvělou muzikou, oslaví čtvrtstoletí svého vzniku.

Mezi další patří také LACUNA COIL, SONATA ARCTICA, EQUILIBRIUM, KATAKLYSM, DEATH ANGEL, BRAINSTORM, EVERGREY, FOLLOW THE CIPHER, XANDRIA, MILKING THE GOATMACHINE, SVARTSOT z české scény DYMYTRY.

Kdo z vás ještě nemá lupen na Metalfest Open Air 2018, který se koná 1.-3. června v plzeňském Amfiteátru Lochotín, může si jej stále zakoupit za nejnižší zaváděcí cenu exkluzivně pouze na www.mastersofrock.cz

Zanechte komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna.

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Budeme předpokládat, že s tím souhlasíte. Přijmout Číst více...