BLOODRED HOURGLASS je další jméno na soupisce METALFESTu!

První letní metalový festival příští rok startuje už 31. května a je to ten plzeňský METALFEST OPEN AIR!

První várka potvrzených kapel pro 13. ročník METALFESTU už je venku nějaký ten pátek a nyní se k této, už teď velmi slibné sestavě, které vévodí slavní folk-metaloví ELUVEITIE nebo Němci FEUERSCHWANZ či hrdinové ORDEN OGAN, přidává další zajímavá banda! BLOODRED HOURGLASS (nebo BRGH)!

BLOODRED HOURGLASS (také označovaný jako BRHG) je finská melodic-death-metalová banda, která vznikla v roce 2005. Na kontě mají šest plnohodnotných studiových alb: „Lifebound“ (2012), „Where the Oceans Burn“ (2015), „Heal“ (2017), „Godsend“ (2019), „Your Highness“ (2021) a letošní žhavá novinka (vyšla minulý pátek) „How´s the Heart“ (2023), kterou nám přijedou naživo představit právě na METALFEST do PLZNĚ!

BRGH jsou sice zařazeni do ranku melodického death-metalu, ale jejich styl se stále zdokonaluje a modernizuje. Na jejich posledních skladbách se pravidelně objevují také prvky z metalcoru či alternativního metalu a poprvé u nich slyšíme i čistý vokál.

BRGH a jejich metal rozduní plzeňský Amfiteátr! METALFEST OPEN AIR 2024 / 31.5. – 2.6.2024!
Festivalové vstupenky, za super cenu, platnou už jen do konce října (!), místa v campech a na parkovištích jsou k dostání zatím pouze zde: https://www.metalfest.cz/cs/Metalfest-vstupenky

Zanechte komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna.

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Budeme předpokládat, že s tím souhlasíte. Přijmout Číst více...