METALLICA S & M Tribute se symfonickým orchestrem se vrací do Čech

Pro velký úspěch METALLICA S & M Tribute připravuje další vystoupení v České republice. Multimediální show, ve které se propojuje klasická hudba s rockovými tóny za doprovodu světelných efektů zajišťující jedinečný zážitek ze skladeb legendární kapely Metallica.

Hity Nothing Else Matters, Enter Sandman, Master of Puppets dostávají nový život. Metallica Show se za dobu svého působení dočkala mnoha pochvalných recenzí a nyní opět míří i k nám.

Metallica Show S&M Tribute se symfonickým orchestrem je projektem, který nemá ve světě obdoby! Klasika i modernost se spojí do jediného celku a objeví se před diváky ve své jedinečné mystické kráse.

Show si získalo uznání a mnoho kladných ohlasů od hudebních kritiků i skalních rockových fanoušků. Nenechte si ujít tuto velkolepou multimediální show, kde se klasika setkává s moderní technologií.

15. února – PRAHA, Kongresové centrum PRAHA
16. února – BRNO, Zoner BOBYHALL
17. února – HRADEC KRÁLOVÉ, Kongresové centrum ALDIS
18. února – OSTRAVA, Multifunkční aula GONG

Další velkolepé koncerty které budou poprvé v České republice a které byste si neměli nechat ujít jsou AC/DC Tribute Show se symfonickým orchestrem. V termínech 25.11.2019 v Praze v divadle Hybernia, 26.11.2019 v Brně v Zoner BOBYHALL a 27.11.2019 v Ostravě v Domě kultury.

Vice o koncertech na artpartner.cz

Zanechte komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna.

X