Mister Misery vás zvou na boj o přežití s „Survival Of The Sickest“

Hororová metalová kapela Mister Misery má důvod k oslavě. Právě včas na začátek víkendu představuje kombo kolem frontmana Harleyho Vendetty svůj zbrusu nový singl „Survival Of The Sickest“, ke kterému vznikl i zábavný videoklip.

Nová hudba je čtvrtou nahrávkou z připravovaného řadového alba Selftitled. S písněmi „Root of All Evil“, „Boogeyman Boogie“ a „Hand of Death“ už švédská kapela v posledních měsících vytvořila strašidelnou atmosféru a podnítila očekávání nadcházejícího plnohodnotného alba.

Nový singl „Survival of the Sickest“ pojednává o smrti a o tom, jak ji přijmout. Jako obvykle to kapela vizualizuje v děsivém videoklipu, na kterém spolupracovala s produkční společností VD Pictures (mj. Powerwolf).

Mister Misery debutovali v roce 2019 svým prvním studiovým albem „Unalive“. O dva roky později následovalo druhé LP „A Brighter Side Of Death“.

Zanechte komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna.

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Budeme předpokládat, že s tím souhlasíte. Přijmout Číst více...